Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Jelent valamit, ha azzal az...

Jelent valamit, ha azzal az emberrel almodok, aki tetszik?

Figyelt kérdés

Meg nem vagyunk egyutt, es szoktak mondani, hogy azert almodsz vele, mert sokat gondolsz ra... pedig most nem is gondoltam ra sokat... el vagyok kisse foglalva. Nagyon meglepett az alom, eddig csak parszor taliztunk ugy hogy mi ketten, nekem bejon a srac, bar nem vagyok biztos abban hogy ossze is johetne akar ez.

Szoval ez jelent valamit, vagy csak egy sima alom?



2013. júl. 26. 09:16
 1/2 anonim válasza:
Azért álmodtál vele mert rád gondolt elalvás előtt.
2013. júl. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Tudatosan lehet nem is gondoltál rá, de a tudat alattid álmodban aktívabban generál egy képet, amit álomként élsz meg. Azért álmodtál vele, mert vágytál rá, találkozz vele, együtt legyél vele. Persze az álom maga szintén sokat elmond, hogy miért is álmodtál vele. Ha egy sima találkozót álmodtál meg vele és boldog voltál, amikor együtt voltatok, akkor szimplán tudat alatt vágytál rá, és így a tudatod megkreálta ezt álmodban, hogy átéld.
2013. júl. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!