Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok folyton oroszlán...

Miért álmodok folyton oroszlánokról?

Figyelt kérdés
Egyszer egy nagy oroszlánról álmodtam, hogy mászkált a kertekben, tegnap meg három kölyök oroszlánról, akik fújtak rám. Az egyik vörös volt. Tudom, hogy úgyse fog normális válasz érkezni, de hátha.

2013. júl. 26. 15:29
 1/5 anonim válasza:
Sajnos nem tudok választ adni a kérdésedre... csak közölni veled, hogy nem vagy egyedül. Én állandóan liftről álmodok amilyenbe még soha nem voltam és mindig a legmagasabbra megyek vele és mielőtt felérnénk pont a legfelső és az alatta lévő emelet közé beragadok, megáll. Próbálok kijönni, nyomkodom a gombokat de semmi. Egyszer csak el kezd szép lassan leereszkedni majd leszakad de zuhanás közbe vagy felébredek vagy hírtelen megáll és kitudok gyors szállni belőle. Nagyon ijesztő... fogalmam sincs miért vannak ezek... Sajnálom, hogy nem tudtam választ adni.
2013. júl. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én kialakítottam valami miatt álmomban egy szellemet, ami gyakorlatilag az "álomvilágban" üldözött. Ezt úgy kellett elképzelni, hogy gyakorlatilag bármelyik álomban előjöhetett, teljesen hirtelen, torka szakadtából sikítva. Én meg nem elég hogy azonnal felrijadtam, kisebb sokkot is kaptam minden éjjel. Fogalmam sincs miért volt ez, volt, hogy 1-2 éjszaka nem tűnt fel a szellem az álmomban, de volt, hogy akár hetekig is minden nap. Még most is kiráz a hideg, ha belegondolok, mert nagyon félelmetes volt. Szerencsére mára már nem álmodok ilyen hülyeségekről.
2013. júl. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezzel csak arra akartam kilyukadni, hogy egy idő után te sem fogsz már oroszlánokról. Azt, meg hogy miért, hát, ezernyi oka lehet... az emberi agy megfejthetetlen.
2013. júl. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
1 Ilyen visszatérő álmom nekem is volt, csak nekem az, hogy beszaladtam egy sötét erdőbe. Egyébként ma is azt álmodtam.
2013. júl. 26. 20:24
 5/5 anonim ***** válasza:

nahát ezek nagyon érdekesek! nekem is van pár folytatásos teleálmom csak...most...valahogy nem ugranak be. egyébként az oroszlánokra egy álmoskönyvet tudnék ajánlani útmutatóul 3; oroszlán; vörös; mérges, riadt kulcsszavakkal.

szellemes témában csak annyi hogy elkébzelhető hogy az tényleg egy téged kisértő szellem lehetett amit valahol összeszedhettél a tudatalattid pedig csak ekkor volt elég nyitott a kis "barátodra", nos a lift aaz megincsak könyves téma lehet de lehet valamit nem sikerült elérned az életedben amit szerettél volna és így vetül ki.

2013. júl. 27. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!