Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom folyton ezt?

Miért álmodom folyton ezt?

Figyelt kérdés
Egy ideje gyakran álmodom azt, hogy megyek valahova, egyszer csak elesek és nagyon gyengének érzem a lábaimat, mintha lebénulnának. Nem tudok lábra állni, aztán arra gondolok, hogy olyan nincs, hogy ne legyek rá képes és nagy nehezen felállok és tovább megyek. Ezután mindig felébredek. Alapvetően nem vagyok egy nagy alvó, elég rosszul alszok, de az esetek többségében így ér véget. Annyira végtelenül nem zavar, de ha ennyiszer előjön, talán van valami jelentése. Ha valaki ért hozzá, az megírná, hogy mi lehet? 18/F
2013. jún. 2. 01:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia.Én is régen gyakran álmodtam azt hogy élve kibeleznek és éreztem a fájdalmat,de aztán valahogy megszűnt.
2013. jún. 2. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor én még egy fokkal jobban jártam. :D
2013. jún. 2. 10:25
 3/6 anonim válasza:
nekem nagyon hasonló csak mindig futás közben gyengül el és összebicsaklok
2013. jún. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Nekem is van ilyen elég gyakran. Csak én lelassulok, mintha lassított felvétel lenne és nem bírok gyorsan haladni. Valaki üldöz, de soha nem tudom meg, hogy ki volt az, vagy hogy elkap-e, mert amikor már érzem, hogy nem bírok elfutni előle, izzadságban úszva, remegve felébredek. Eddig még nem tudtam rájönni, hogy mi ez.

A másik pedig, amikor zuhanok, és érzem, hogy zuhanok, de soha nem érek le, olyankor ugyanígy felébredek.

2013. jún. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
4-es vagyok. Még annyit: 17/F, ha ez valamit számít.
2013. jún. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem az a visszatérő álmom, hogy verekszek valakivel (mindig mással), és hiába ütök, vagy nagyon gyengén ütök, vagy nem találok célba. Az én álmom a gyengeségtől való félelem miatt van.

Te meg talán félsz, hogy elbuksz, nem tudsz valamit megcsinálni.

18/l

2013. jún. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!