Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Démonnal álmodni, aki fenyeget...

Démonnal álmodni, aki fenyeget, hogy megfogunk halni?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam, hogy ismeretlen gyerekekkel játszom, majd bemondták egy iskolában, h fontos megbeszélés van az összes diákkal. Csoportokra osztottak, én és még 2 gyerek egy konyha szerűségben voltunk egy régi tanárommal. Betett egy WHS kazettát, és furcsa filmet néztünk. Hogy a démonok hogyan férkőznek be a hétköznapjainkba. A tanárom sírt és beszélt magában (pl.: szivárvány, virágok, meg ilyesmikről beszélt), a két diák akik velem voltam csak bámulták a tv-t. Nagyon furcsa érzésem volt. Szorult a szívem, és alig kaptam levegőt. Majd a filmben egy 2 gyerekes anyuka, beszélt a gyerekeivel, és dörömbölést hallott. mintha szaladt volna valami a lakóházban. a szellőzőben, közben egy szúnyog volt, ami a gyerekeket követte, egy szürke szobába. ott a démon mindenkit megölt. Majd hirtelen mi akik néztük a filmet közben valahogy oda kerültünk abba a szobába. És a filmben valaki megszólalt. Férfi hangja volt és suttogva beszélt. Beszélt arról, hogy mi is meghalunk mind. A többi emberrel együtt. Olyanokról beszélt, hogy a világ kicseszik vele, de ő okosabb nálunk, stb. kicsit költőien beszélt, furcsa volt és ijesztő. Én is próbáltam nem a filmre figyelni, mondogattam magamban, hogy kék ég, virágmező stb. de csak a hangra tudtam figyelni. mikor felébredtem, nem mertem megmozdulni sem, mert még hallottam valami szuszogást. Hallgattam egy darabig. majd elhallgatott. A filmre nem emlékszem, csak annyira hogy volt egy ember aki mintha égett volna, de nem volt ott tűz. csak jött le róla a bőr, meg hogy egy autós férfi pörög a kocsijával, meg persze a szúnyogos rész. és mintha a "démon" is benne lett volna. de csak egy fekete árny ként. már sokszor álmodtam démonnal, hogy beszél hozzám, vagy bánt engem. de ez most rosszabb volt. szerintetek csak túlzottan félek valamitől tudat alatt? vagy van velem valami baj, hogy mindig ilyenekkel álmodok? vagyis.. mostanában szépeket álmodtam, ezért furcsálom, hogy most így hirtelen egy ilyen álom.. na de szerintetek, mi a jelentése? van valami bajom, vagy démon a háznál?
2013. júl. 27. 11:05
 1/8 A kérdező kommentje:
Ó, és eszembe jutott hogy az álmomban a tanáromtól megkérdeztem, hogy kik csinálták a filmet? Valami hülye fiatalok? Csak nézett rám, és annyit mondott, hogy "nem. "
2013. júl. 27. 11:09
 2/8 anonim ***** válasza:
mindegy mit álmodtál, jót nem jelent az tuti
2013. júl. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Szerintem sem. Vagy csak azt jelenti hogy hülye vagyok.:) Inkább az, mint h megszálljon itt valami.:)
2013. júl. 27. 12:07
 4/8 anonim válasza:
100%
Az álmoknak nincs rejtett üzenete. Ha azt álmodod, h gazdag leszel, még nem leszel az. Ez a démon nem fog megölni, se senki más. De az ilyen álmokból jó könyveket lehet írni!:D
2013. júl. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szivárvány, virágok, kék ég,virágmező.Ezekre gondolj, ha démonok jutnak az eszedbe,mert ezek Isten szépségei, ő erősebb a démonoknál.
2013. júl. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez tök durva. Ebből simán le lehetne forgatni egy Rammstein klippet:)
2013. júl. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy mindenkit megihletett az álmom.:) Még az a vicc benne hogy anime magazinokat készítek, csinálhatnék belőle egy jó storyt, de hát így is van elég befejezetlen művem.:) Köszönöm az eddigi válaszokat, kicsit meg is nyugodtam.
2013. júl. 29. 12:40
 8/8 anonim válasza:
Démonnal álmodni belső zaklatottságra utal, fenyegetettnek érezzük magunkat elfojtott igényeink és vágyaink miatt.:)
2014. jan. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!