Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nem tudom eldönteni, hogy...

Nem tudom eldönteni, hogy álmodtam e. Mi miatt?

Figyelt kérdés
Nagyon sokszor fordul velem elő mostanában, hogy meg kell néznem dolgokat, hogy biztos legyek benne, hogy álmodtam. Például reggel felkelek, mondom de jó tegnap vett kávét valaki mert emlékszem hogy beraktam a szekrénybe. Be nyitok és akkor esett le hogy álmodtam... Ez mi miatt lehet?
2013. júl. 31. 11:46
 1/3 anonim ***** válasza:

velem is előfordult már ilyen, hogy nem tudtam, egy emlék álom-e vagy valóság.

szerintem olyan hétköznapi vagy valóságos álomról van szó, amit simán elképzelhetnénk az életben is, mert reális. és mivel a valósan megtörtént események ugyanolyan képekben vannak a fejünkben, mint az álmaink emlékei, ezért keverhetjük őket össze.

2013. júl. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
lehetséges..:D
2013. júl. 31. 11:55
 3/3 Antimod ***** válasza:
100%
Előfordul velem is, hogy még akár percekig is valós emlékként él bennem egy (akár korábban) álmodott. Néha egészen durvák is, előfordul, hogy egy reggel egy-két percig komolyan elgondolkodtam, hogy tényleg elrejtettem-e egy feldarabolt hullát az ágyneműtartóban.
2013. júl. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!