Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban álmodtam. Ez mit...

Álmomban álmodtam. Ez mit jelenthet? A többi lent

Figyelt kérdés
Pár hete azt álmodtam, hogy álmodom. Ráadásul álmomban egy olyan embernek meséltem el az álombéli álmomat, akivel régen volt köztünk valami apró fellángolás, de azóta is elvarratlanok a szálak.Például álmomban se voltunk egy pár, csak közel álltunk egymáshoz, mint régen a valóságban i.Persze, láttam az Eredetet, de szerintetek ez jelenthet bármi olyasmit,hogy ez az álom nem véletlenül jött hanem köze lehet hozzá az illetőnek? azóta se tudom kiverni a fejemből

2013. júl. 29. 23:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Inception
2013. júl. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
"Álmodni: legközelebb vegye le az álmabeli könyvespolcról a Baláczai - Horváth: Álomfejtés a XXI. században kötetet, és nézze meg, mit jelent az álma." (Baláczai - Horváth: Álomfejtés a XXI. században)
2013. júl. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudod kiverni a fejedből? Verd ki máshonnan! :)
2013. aug. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!