Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Összefügghet előző élettel?

Összefügghet előző élettel?

Figyelt kérdés
Nagyon nagy vonzódást és kötődést érzek az amerikai őslakosok, masneven indiank irant. Kicsikorom ota van igy de mostanaban kulonosen elojott. Kb. egy honapja folyamatosan almomban egy indian fiu arca van elottem, es minden elkovetkezendo almomban valamivel kibovul. Most pl. meg is szolalt. de nem ertem mit mond. Volt olyan hogy elkepzeltem magam, milyen lehetett elozo eletem es mintha indian lettem volna. lehet hogy az a fiu en vagyok? de megis annyira hianyzik es olyan erzesem szokott lenni, hogy egyszer talalkozunk..az is lehet, hogy a jovendobelim? vagy a leendo udvarlom/ferjem lesz indian szarmazasu?

2013. aug. 5. 22:58
 1/5 anonim ***** válasza:
az is lehet, hogy a védő angyalod. lehet majd megmondja a nevét is.
2013. aug. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Miért vannak a védőangyalok?
2013. aug. 6. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

# 2:

Hogy megvédjenek?


Mivel ezek olyan dolgok, amire nem lehet bizonyítékot találni előfordulhat, hogy azért vonzódsz hozzájuk. De egyáltalán nem biztos, hanem akár valami jelenkori tudatalatti dolog is lehet.

2013. aug. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
koszonom szepen a valaszokat :) majd figyelni fogok meg az almomra hatha tenyleg elmondja :) de egyszer annyit mondott, hogy "techihilla" :) innen gondoltam, hogy talan a jovendobelim.
2013. aug. 6. 17:10
 5/5 anonim válasza:
15%
bocsi de voltál pszichológusnál?Mert lehet , hogy el kéne menned.
2013. aug. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!