Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Saját elmélet a földönkívüli...

Saját elmélet a földönkívüli élettel kapcsolatban! Bővebben lent?

Figyelt kérdés

szerintem évmilliókkal ezelőtt amikor a Föld nevű bolygón hirtelen ugrásszerű fejlődés történt az élővilágban, akkor valójában a más bolygókról való űrlények idejöttek a földre és felcsinálták a majomősanyákat.így következett be a hirtelen fejlődés. egyszer megint el fognak jönni szerintem és megint felcsinálnak. de ezúttal, lehet TÉGED.:)

mit gondoltok?


2012. ápr. 9. 22:17
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Te biztos egy foldonkivuli vagy, mert felkurtad az agyamat XD
2012. ápr. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:

:D

komolyan kérdeztem! szerintetek lehetséges? és nem féltek, hogy egyszer felfog csinálni egy UFO?

2012. ápr. 9. 22:26
 3/31 anonim ***** válasza:
56%
Ekkora hülyeséget csak rirkán látok mint amit te leírtál de ha neked tetszik hát furcsa gondolataid lehetnek.
2012. ápr. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

vannak még ilyen evolúciós elméleteim!akit érdekel írjon!

16L

2012. ápr. 9. 22:30
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

feldobtad a napom

:DDDDDDD

2012. ápr. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

úgy veszem észre, hogy senki nem vesz komolyan:D

pedig tényleg elgondolkodtató kérdés ám:D

más magyarázatot nem tudok elképzelni arra az ugrásszerű fejlődésre ami a majomősanyák és a mai ember között zajlott

2012. ápr. 9. 22:39
 7/31 anonim ***** válasza:
81%
Én ufószexet akarok. E. T. tegyél a magadévá!
2012. ápr. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
Hát elvileg lehetséges, hogy volt ilyen a Daniken is mindig ilyenekkel jön, de se bizonyítani nem tudja, sem cáfolni nem tudjuk. Engem, mondjuk nehezen tudna felcsinálni bárki is, mert pasi vagyok, de ha megpróbálná... Brrr. erre gondolni se merek.
2012. ápr. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
A pasikat nem csinálnák fel, hanem a nőket. Azok a nők később ugye félufó-félmajom gyereket szülnek, és ez hosszú generációkon keresztül annyira megugrasztja a fejlődés amúgy lassú ritmusát.
2012. ápr. 9. 22:42
 10/31 anonim ***** válasza:

Tetszik, amit írtál, ugyanezt godnolom, csak én másképp fejezm ki, de a lényeg ez. Nem vagy egyedül a feltételezéssel, a Bibliában is van rá utalás, és a tudományok is kezdik témává tenni. Már több éve szó van az "evolúciós ugrás"-ról. Valószínüleg az egyes népcsoportok közötti különbségben is az ő kezük, (vagy más testrészük) van. Sosem hittem, hogy a kínaiak azért srgás bőrüek, mert átmenetek a fekete és a fehér közt, a szemük meg csak úgy elferdült, (vagy a miénk van másképpen mintaz övék) szóval lehet, hogy többször is voltak itt, és talán az Univerzum különféle vidékeiről. És szerintem itt is laktak, lehet, hogy a szanszkrit nyelv tőlük származik, és velük együtt eltűnt.

Érdekelnek más elméleteid is, írjál azokról is!

2012. ápr. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!