Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az álomban a lyuk?

Mit jelent az álomban a lyuk?

Figyelt kérdés

2013. aug. 7. 09:57
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Valami apró hiányosság,szerintem.De többet segítene,ha leírnád konkrétan az álmot.
2013. aug. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
(Álmoskönyv online) De amúgy egy bizonyos téren lesülyedtél és ebból most ki kell másznod, nehézség. Valami ilyesmi, de konkrétabban kellett volna ezt leírni ahhoz hogy megfejthető legyen... Na, de ott az álmoskönyv úgy hogy ennyi.
2013. aug. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mikor sokáig nem vagyok együtt az asszonnyal én is szoktam lyukról álmodni. Ilyenkor ha hazaérek bepótolom kamatostúl...
2013. aug. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%

Önmagában semmit. Pont a körítés lenne a lényeg, hogy mit csináltál, mit éreztél, kik voltak még ott, fenyegetett vagy hívogatott, stb.....

:)

2013. aug. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
Tedd bele a péniszed!
2013. aug. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hogy lyuk? Gödör? Valami lyukas?
2013. aug. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Semmit. Álmaidban az agyad a mindennapok tapasztalait rendszerezi, dolgozza fel. Nem jósol jövőt, nem int figyelmességre, nincs jelentése, de ha van, azt a múltadban keresd... Dislike? Attól még nekem van igazam... A világ nem misztika, hanem tudomány. Az emberek mindig a miértet keresik, és túl jó a fantáziájuk.
2013. aug. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amennyiben a pszichológia tudománynak számít, úgy a tudomány állása szerint az álmoknak igen komoly jelentésük van. Persze mindig itt vannak a betoji szkeptikusok, akik kötelességüknek érzik ideokoskodni, hogy 'nem jelent semmit'. Csak tudnám akkor minek bújják az álomfejtés rovatot, és miért válaszolnak egy 'mit jelent?' kérdésre...
2013. aug. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!