Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nektek mi a véleményetek erről?

Nektek mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Mielőtt elolvasod, gondold meg, hogy szeretnél-e válaszolni!

bunkókat nem kérek. kösz.


Kiskoromban, (kb 5 évesen) olyanokat álmodtam (folyton, minden elalvásomnál) hogy tudok repülni, és 6 éves koromig elhittem, hogy tényleg tudok. Az álmokban olyan helyeken voltam, amik a falubanvannak, gyakran járunk oda stb...

ez az egyik, mi a véleményetek?

a másik:

amikor megtanultam írni, és otthon voltam, a szobámban, egyedül (többiek másik szobákban stb) akkor gyakoroltam írni, és ma megtaláltam az egyik olyan füzetemet, amikbe fordítva írtam! Úgy írtam le, hogy ha odaraktam a tükrömet, akkor érthetően eltudtam olvasni, mint ezt a szöveget (jobbról balra írtam, tükrözöt betűkkel)



2013. aug. 8. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:

1. Én is gyakran álmodtam, hogy tudok repülni, csak én sosem hittem, hogy tényleg tudok.

2. Ezt nem értem hogyan jön ide.


Összességében az az érzésem, hogy túl nagy jelentőséget tulajdonítasz egyszerű dolgoknak.

2013. aug. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

- mások is biztos álmondják azt hogy repülnek, valamikor meg hogy üldözik őket vagy bármi mást egy pszichológus vagy jós biztos kielemezné , szerintem csak tipikus álomjelenet

-azt az írást meg tükörírásnak nevezik leonardo da vinci is írt így például

2013. aug. 9. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem, én is így gondoltam.
2013. aug. 9. 11:28
 4/4 anonim ***** válasza:

A repülés gyerekkorban gyakori, atavisztikus álom. Még a majom ősöktől maradt ránk, akik sokszor zuhantak métereket egyik ágról a másikra ugrás közben.

Ami a tükörírást illeti, én tükör nélkül is meg tudtam csinálni. Gyerekkoromban volt egy film Leonardo da Vinciről, abban láttam ilyet, tudniillik neki volt ez a szokása. Aztán annyira tetszett, hogy én is gyakoroltam.

2013. aug. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!