Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Segítség! Ébredés elött azt...

Segítség! Ébredés elött azt álmodtam, hogy a laptopom eltört, aztán nem is mũködött rendesen, nem tudtam befejezni amit csináltam. Ez jelenthet valamit? Te mit tennél?

Figyelt kérdés

Az érdekes, hogy álmomban ugyan megtört a billentyüzet, de azért a HD müködött, és az alapfunkció is, kivéve nehány billentyüt, de azért nagyon ijesztö volt, csak az imádság tartotta egyben...


Ha ez valóban megtörténik, nincs pénzem, hogy egy szép újat vegyek:(

csak komoly válaszokat...köszi!



2013. aug. 11. 10:15
 1/7 A kérdező kommentje:
Viva la Gyakorikerdesek.hu! ;p
2013. aug. 11. 10:17
 2/7 anonim ***** válasza:
Én azt tenném, hogy ilyen hülyeségeket legfeljebb az ezotéria kategóriába írogatnék. Főleg, ha komoly válaszokat szeretnék.
2013. aug. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Komoly válaszokat csak komoly kérdésekre adhatunk
2013. aug. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy annyira aggódsz a laptopodért, hogy még álmodban is ezen stesszelsz, aztán az álmodon kezdessz el stresszelni és minket is ezzel stresszelsz. Szerintem nyugodj le és legközelebb ne idegeskedj álmok miatt. Képzeld én már olyat is álmodtam, hogy meghaltam.... és?
2013. aug. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi az hogy a HD meg az alapfunkció működött? Ilyen kontextusban ezek nem jelentenek semmit.
2013. aug. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 DarkLantern ***** válasza:

Hülye kérdésre hülye válasz.

De mivel jó hangulatban vagyok (nem alázósban), normális választ adok.

1.Az imádság nem tart egyben semmit, az hogy álmodban eltört a laptopod az nem jelent semmit. Én konkrétan vigyáznék a laptopra, ha már álmomban hazavágta magát.

2.A gugli a barátod, beírod hogy álomfejtés törött laptop vagy törött tárgy, és már kapsz is rá választ. Egyszerűbb, gyorsabb, és relatíve komoly választ kapsz.

Ja és Viva la Én

2013. aug. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hát köszi, megfontolom a válaszokat. #4 valóban igazat szólt, de nem hinném, h én stresszellek titeket, ez a saját felelösségetek.

Last time I checked, nem volt kötelezö egy kérdésre sem válaszolni, föleg nem ha stresszel téged, és hát lássuk be, elsö blikkre töklényegtelen. Szóval labda vissza: miért is érezted úgy, h ezt le kell írnod?

Az az igazság teljesen abban a hitben voltam, hogyha valami, akkor ez a kérdes aztán egyértelmüen 'cum grano salis' (magyarul: ;-) - de úgy látszik fölébecsültem az átlagkérdés minöségét, és a topicközönség humorérzékét:)

Úgyhogy ezért akkor bocs.


De a keyword-oket nézegethetitek, a meta-információ jó dolog...


ui. HD-hard drive, alapfunkciók valóban nem egyértelmü,de itt azt értem alatta, hogy fut a rendszer, de a billentyuzet nem jol csatlakozik.

Mellesleg tényleg egy rossz álom volt, bár ez itt majdnem lényegtelen:)

2013. aug. 12. 01:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!