Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 napja késik a menstruáciom....

3 napja késik a menstruáciom. Fájt a hasam rendesen mindha jött volna meg, de el mult és azóta semmi. Csináltam tesztet, igaz délután, de negativ lett. Vajpn attol lehetek terhes? Már 4 éve probálkozunk, ugy hogy ideje volna.

Figyelt kérdés
2013. júl. 22. 07:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Csinálj még egy tesztet, de a reggeli első vizeletből, és talán az már pozitív lesz :)

Azért kell a reggeli első vizeletből csinálni, mert annak magasabb a hcg hormon szint.

Sok sikert és drukkolok.

2013. júl. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi.
2013. júl. 22. 11:57
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen, és majd írd meg, hogy mi lett az eredmény :)
2013. júl. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sajna még mindig negativ.Vajon még túl korai a teszt.Nem szokott késni ennyit.És amikor kellet volna meg jöjjön rendesen fájt a hasam,mégis elmult.:(
2013. júl. 23. 07:00
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez már a 4.nap hogy késik,azt már ki kellet volna mutatnia.Bár vannak olyan nők akiknek a teszt nem mutat ki semmit és mégis terhes, szerintem menj el az orvoshoz majd ő megmondja, hogy mi is a helyzet.

Remélem sikerült és tényleg baba van a dologba :)

Majd írd meg, hogy mit mondott az orvos.

2013. júl. 23. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia én is pont ugyan így vagyok pénteken kellet volna megjönie de semmi. Megjön érzésem van de elmulik. Tesztek meg negatívak . Azért még vàrjunk hàtha :) drukkolok neked
2013. júl. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekem azóta meg jött.6 napot késett.
2013. júl. 31. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!