Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Volt egy beteg álmom. Mit...

Volt egy beteg álmom. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Nagymamám házában voltam beszélgettem vele.Megállt előtte egy piros kocsi amiből két maszkos fegyveres alak szállt ki.Ekkor nagymamám eltűnt.Én kiszaladtam arra a részre ahol a padlásra fel lehet menni, meg ki lehet menni a hátsóajtón.Hallottam hogy az egyik jön hátulról.Elbújtam az ajtó sarkában és amikor kinyitotta az ajtót rárúgtam, és a földön fejbe rúgtam.Jött a másik a nagy zajra én pedig gyorsan felmásztam a padlásra, a csapóajtót lezártam és tettem rá 3 téglát, utána pedig ráültem.Nem tudtak feljönni közben hívtam a rendőrséget.Akik pár másodperc alatt ott is voltak.A házról hiányzott 3 palakocka és onnan kiabáltam ki a rendőrnek akik erősítést hívtak.Közbe a két bűnöző majdnem kinyitotta a csapóajtót én pedig gyorsan ráültem, de a nagy súlytól leszakadt a csapóajtó és a téglák ráestek a két bűnözőre akik a létrán voltak.Én nem estem le mert elugrottam időben.Mikor lenéztem ott feküdt a két bűnöző eszméletlenül.Lemásztam és mire leértem eltűnt mindenki, de még mindig ott voltam.De ezután már 5kocsival álltak meg ebből 3 fekete kisbusz és mindegyik kocsiba 5-6 rosszfiú volt.Megint kezdődött elölről minden.Megint felmentem a padlásra de azok gépfegyverrel sorozták a csapóajtót és 3 golyó hátba talált.Akkor eldőltem és beszakadtam csapóajtóstól a bűnözők közé.Ezután még jött egy morbid jelenet, ahol én fekve láttam hogy egy másik srácot (hasonlított rám de nem én voltam) fejjel lefelé lógatták és egy láncfűrésszel várták le a végtagjait.Amikor leesett a feje felébredtem.


Nem tudom honnan jött ez az álom de bizarr volt.



2013. aug. 14. 10:44
 1/4 anonim válasza:
Biztosan valami akciófilmet néztél az este. :)
2013. aug. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
XD jó kis álom lehetett:)
2013. aug. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
nekem az jut eszembe erről, hogy vannak elkerülhetetlen dolgok. első körben még sorra véded a dolgokat, aztán előbb utóbb át kell esni rajta bármilyen radikális lesz is.
2013. aug. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem nem néztem akciófilmet az este.

Kicsit morbid de elég jó álom volt.

Az hogy előbb utóbb mindennel szembe kell nézni, van benne valami, de miért pont ilyen fura alakban jött?

2013. aug. 14. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!