Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Visszatérő álmom van:felmegyek...

Visszatérő álmom van:felmegyek egy lépcsőn és nem merek lemenni. Már évek óta visszatér. Mit jelent ez az álmom?

Figyelt kérdés

2013. aug. 11. 15:37
 1/4 anonim válasza:
Hogy lifttel kéne közlekedned.
2013. aug. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Talán van valami, amit meg szeretnél tenni... Ezek szerint régóta, de félsz, hogy az amit tennél, az rossz és nem tudod majd helyrehozni...
2013. aug. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 DarkLantern ***** válasza:

Milyen érzésed van mikor felfelé mész a lépcsőn?

Lehet hogy tudat alatt van valami problémád.

2013. aug. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 sajtugynok ***** válasza:
Egy bérházban történik az álom? Ablakok vannak a lépcső végén? Mert ha igen mind arra utal hogy tériszonyod lehet,és eddig nem tudtad meghatározni a magasságot,hogy mennyire vagy magasan,és amikor kinéztél az ablakon,sokkos állapotba kerültél. Velem is volt már ilyen a debreceni Nagytemplomban,hogy a harangig felmentem,megláttam a harangot és se le se fel,mert besokkoltam,bezengett tőlem az egész épület. Ekkor voltam olyan 9-10 éves :D
2013. aug. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!