Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Jelenthet valamit az álmom?

Jelenthet valamit az álmom?

Figyelt kérdés

Az álmom azt hiszem úgy kezdődött(legalábbis arra emlékszem) hogy borús idő volt,és jöttem hazafelé az iskolából,majd az utcánkban találkoztam egy lánnyal,akivel angolul kezdtem el beszélgetni majd beült egy kocsiba és elment.Amikor hazaértem egyedül voltam otthon,és nyomasztó filmeket néztem.Utána elmentem otthonról és elkezdtem nagyon gyorsan futni.4 utcát lefutottam...közben naplemente volt.Majd futás közben összetalálkoztam a nagyapámmal akivel már évek óta nem találkoztam, de nem szóltunk egymáshoz.Majd amikor a házunkhoz értem láttam hogy előttünk egy fehér autó állt de nem a mienk volt. Be akartam menni a házba de nem találtam a kulcsomat majd utána láttam hogy a földre van ledobva.Bementem,Édesanyám ott várt és elkezdtünk beszélgetni.Majd úgy végződött az álmom hogy elestem és lezuhantam a földre.


Jelenthet valamit ez az álom??



2013. aug. 16. 12:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Minden álom jelenthet valamit. Most leírom, mit szedek ki ebből: amikor jöttél haza találkozol egy lánnyal, és amikor beszélsz vele, észreveszed, elfogyott a pénzed, lány is észrevette, lelépett. Otthon mindig csak a pénzre gondolsz. Elfutsz a bankba, veszel ki pénzt. Már reggel van, de a nagyid se ismer meg, olyan más lettél. A fehér kocsi az a tiéd lesz, mert még nincs, anyád vette neked, és úgy meglepődsz, hogy elájulsz.
2013. aug. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
húú ez furcsa.De azért köszönöm a választ :)
2013. aug. 16. 13:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Remélem nem hitted el amit írtam:D
2013. aug. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egy hosszú időszakot jelöl az álmod.

Borús idő, borús hangulat, iskola után, azt jelenti bizalmatlan vagy egy feladat eredménye után.

Lány a te lelkedet jelenti, angolul beszélssz vele azt jelenti addig ismeretlen tényeket közölsz vele. Hogy bement a kocsiba és elment azt jelenti nem értette a dolgot, a nyomasztó filmek és az egyedüllét magányt és depressziót jelentenek, bocsi :S


Hogy elmész otthonról és futni mész azt jelenti hogy kihevered, kilépsz ebböl az állapotból és megpróbálsz másfajta eredményt elérni teljes eröbedobással, 4 utca 4 életszakaszt jelent, naplemente pedig a távoli jövőt. Nagyapád Isten akaratát és a bölcsességet jelenti, hogy évek óta nem találkoztál vele azt hogy ismer téged.

A házadba megy veled és szeret téged azt jelenti hogy megtérsz és megismered Őt, kegyelmébe fogad de az hogy nem szóltok egymáshoz azt jelenti hogy kezdőként kezded az egészet, nem tudsz neki mit mondani mert új neked az egész.


Fehér autó = nemes törekvések, nem a tiéd azt jelenti nem magadért csinálod

Kulcs és beakarsz menni otthonba = régi vagyis ezidőszerint mostani életmódod, megtalálod mert nem felejtetted el csak eldobtad mert meghatódtál attól ami rád jött, és visszaveszed az új elnyert áldásoddal Istentől.

Végül anyukád azt jelenti új dolgokat tanulsz, lehetőséget a további fejlődésre, Istentől anyai oltalomban is részesülsz. De az elesés és lezuhansz a földre kudarcot jelent, bűnt, szégyent, bocsi :(


Viszont ha mindig megbánod az elkövetett bűneid, Isten irgalmából visszaenged a kegyelembe, és akármilyen nagy volt, ekkor nem számít a kudarc, hanem a megbánásból eredő fejlődés.. minden ami a földön van, az a vétkes világból nő ki és csak fentről, hosszú nagy próbával szerezheti meg a bölcsességét...


Sok szerencsét

2013. aug. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ilyen álmok egyébként 2-10 év alatt szoktak beigazolódni, és egyébként is különös idők vannak küszöbön, légy felkészülve!
2013. aug. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen
2013. aug. 18. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!