Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Folyamatosan vonatokkal...

Folyamatosan vonatokkal álmodom. Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Már évek óta rendszeresen tűnik fel vonat (illetve állomás) az álmaimban. Régen volt h lekéstem, v siettem felé, de régebben nem volt ilyen gyakori. VISZONT KÉT HÓNAPJA MINDEN ÁLMOMBAN VAN VONAT, legyen szó munkajellegű álomról, szexuálisról vagy csak vmi random ökörségről. És már általában utazom is rajta, de nem az egész álom a vonaton van, hanem csak egy része (de mindnek). Van h utána leszállok és az állomáson találkozok vkivel, van h a kalauz elől bújkálok (aki mikor megtalál még nekem fizet), van h azért szállok fel h vkivel találkozzak... DE MINDIG OTT AZ A VONAT...

2013. aug. 16. 23:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A tudatalattid mozdonyvezető szeretne lenni.
2013. aug. 17. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Én is sokat álmodok vonatokkal. Szerintem semmi különös. Talán vonaton fogsz megismerkedni a jövendőbeli pároddal. :D
2013. aug. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
azért van mert előző életedbe zsidó voltál :D
2013. aug. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt jelenti: sínen vagy. Mint annak idején József Attila.
2013. aug. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azt hittem komoly választ kapok... de legalább jókat nevettem... :D
2013. aug. 20. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!