Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Kb másfél hete folyamatosan...

Kb másfél hete folyamatosan álmodok minden nap. Főleg negatív és nyomasztó dolgokrol. Miért lehet?

Figyelt kérdés
Nyomasztó, és ijesztő dolgokról álmodok, van hogy felriadok van hogy csak felébredek és elborzadok a baromságoktól amik kavarognak bennem.Álmodtam arról hogy apám bűnöző, hogy bedrogozom magam, hogy nem vesz észre senki, nem tudok senkivel beszélni egy teli szobában, hogy konkrétan nincs senki körülöttem a városban és egyedül sétálok, de eddig a legparább az volt amikor a álltam a semmi közepén nem láttam semmit csak fehérséget és nem birtam mozogni.Valami ötlet..

#ijesztő #folyamatos álmodás
2013. jan. 12. 22:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem amikor horror álmaim vannak, akkor kiadom a feszkót magamból és másnap jobban érzem magam.
2013. jan. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én nekem akkor szoktak ilyen álmaim lenni, mikor valami fontos dolog történt, történik, és történni fog velem.

Ilyenkor valamimiatt egy ilyen ösztön hogy bekapcsol és ilyen lesz a hatása. Mindenféle rossz dolog összekeverve.

Ne aggódj majd elmúlik.

2013. jan. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!