Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez a beteg álom?

Mit jelenthet ez a beteg álom?

Figyelt kérdés
Egyik este azt álmodtam hogy már nagyon kellett wc-znem és nem volt wc a közelben.ezért elmentem egy bokorba, szépen elvégeztem a dolgom, és mikor a hátam mögé néztem konkrétan oda kanyarintottam egy akváriumot, persze kakiból....volt benne dinnyemag (kavics) kis halak...vmi halcafatkák és stb...aztán elindultam vele a dokihoz....ekkor ébredtem fel
2013. aug. 19. 08:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Jézus...
2013. aug. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Te jó ég... xD
2013. aug. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 t_GaRami_a ***** válasza:

Ide is leírom azt amit egy ugyan ilyen kérdéshez írtam bár ez a kérdés még nagyobb marhaság. Itt a kérdés: http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__alomfejtes__4736189-..

Amit írtam: "Azért nem érkezik értelmes válasz egyik ilyen kérdésre sem, mert hülyeség, hogy megkérdezik. Az emberek álmodnak hülyeségeket, mégse jelent mindegyik valamit. Sőt igazából egyik sem jelent semmit. Csak egy hülye álom volt, ettől még nem kell látnokhoz menni, vagy betelefonálni az EZO.tv-be és kiröhögtetni magad."

2013. aug. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
semmit.. és nagyon undorító..
2013. aug. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Sajnos az álmoskönyvben nincs olyan címszó, hogy: "kulaakvárium elvitele a bokorból az orvoshoz"
2013. aug. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!