Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért van az, hogy hetek óta,...

Miért van az, hogy hetek óta, szinte minden éjjel ugyanazzal a vadidegen férfival álmodom?

Figyelt kérdés
Párszor láttam őt régebben és tisztán emlékszem, hogy szinte szemeztünk de ennyi. Stabil párkapcsolatban élek évek óta és mégis ez a férfi jelenik meg álmomban...van, hogy egy pár vagyunk és van, mikor épp összejövünk. Boldogsággal tölt el az egész álom....

2013. aug. 24. 09:14
 1/6 anonim válasza:
Talán tudatalatt már máshol jársz, másik kapcsolatra van szükséged!
2013. aug. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Talán van benne valami de nem értem, hogy akkor miért mindig csak azzal az egyetlen sráccal álmodom, mikor nem is ismerem, még csak nem is beszéltem vele soha....
2013. aug. 24. 10:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Az álomnak teljesen mindegy hogy ki az, sőt egy félig idegennel sokkal hatásosabb ez a jelenet. Szerintem is vizsgáld meg az érzéseidet, mert lehet, hogy változatosságra vágynál.
2013. aug. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Megfogadom a tanácsokat de valószínűleg nem tudok változtatni majd ezen a helyzeten.
2013. aug. 24. 11:28
 5/6 anonim válasza:

Fura.

Valamit láthatsz abban a férfiban ami miatt ennyire megfogott, és a tudatalattidban jön elő mint pl hogy összejöttetek . Szerintem is új kalandokra vágysz :)Vagy valami nem stimmel már a stabil kapcsolatodban. Van bűntudatod az álom után ?

2013. aug. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, van bűntudatom az álmok miatt....sokat gondolkodtam ezen de nem értem, miért mindig csak róla álmodom és pl. a párommal csak nagyon ritkán....
2013. aug. 30. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!