Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez a nyomasztó álom?

Mit jelent ez a nyomasztó álom?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam hogy valami bűncselekményt követtem el.De nem tudom hogy mit.Az volt a bűntetésem hogy lefejeznek.Anyu elvitt a kivégzés helyére tök nyugodtan.Én nagyon féltem bedugtam a fejem a szerkezetbe és láttam azokat akik nézték a kivégzést hallotam ahogy a penge leesik és amelyik pillanatban leesett már kivűről láttam magamat és ahogy elviszik a testemet.Aztán szellem voltam nem látott senki.Elkezdtek tapsolni hogy végre meghalt a gyilkos.Nem értettem miért mondják ezt sírtam hogy senki nem gyászol.Feketében voltak de tapsoltak és őrültek a halálomnak.Aztán megkerestem anyámat.Ő egy betonfalon űlt és eggyáltalán nem sírt utánam csak azon gondolkozott kidobjon e egy fekete ruhát.Én próbáltam hozzá szólni de nem sikerűlt.Senki nem gyászolt utánam nem volt gyászos a hangulat.Én sirtam hogy senki nem szeret.Aztán nem tudom hogy hogy de visszakerültem az életbe.Mentem iskolába.Esett az eső olyan őszi időjárás volt.Meghúzták a hajam és rúgdostak.Aztán elakartam menni a dokihoz mert a fejem vérzett.Elmodtam h lefejeztek de mindenki elment akinek ezt mondtam.És vége.

2013. aug. 28. 18:26
 1/1 Pila Lavela válasza:
Ha valakinek ilyen karakteres álmai vannak, akkor annak általában lelki oka van. Mostanában vagy korábban nem ért téged intenzív szóbeli vagy fizikális bántalmazás? Amit nem tudtál kezelni? Esetleg úgy gondoltad meg is tudnád ölni az illetőt? Vagy esetleg nem tettél valami olyat ami a belső értékrendeddel nem fér össze? Nekem is szoktak lenni rossz álmaim, többnyire mindenkinek vannak. Én speciel mindig a múltamban (legyen az közel vagy távoli) próbálok keresgélni. Ami nagyon sokat foglalkoztat, nyomja a lelked vagy épp vágyakozol rá, az meg fog jelenni az álmodban.Néha elég egy intenzív külső hatás. Pl ha mondjuk látsz filmet a moziban, aminek a főszereplőjével olyan mértékben tudsz azonosulni, hogy álmodban a bőrébe bújsz. EGyébként ha nagyon zavar a dolog és sokszor visszatér akkor érdemes erről valaki olyannal beszélned, aki meghallgat, tanácsot tud adni, esetleg segít feloldani benned ezt a -feltételezhetően- fennálló konfliktust.
2013. aug. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!