Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Van ennek az álomnak mélyebb...

Van ennek az álomnak mélyebb jelentése is?

Figyelt kérdés

Már régóta nagyon tetszik egy srác, múlt éjszaka azt álmodtam hogy a suliban voltunk, én hátul ültem ő meg elől beszélgetett, őt figyeltem hogy milyen jól néz kis, és egyszer csak elkezdett összedőlni a suli, nagy pánik lett mindenki elkezdett szaladgálni össze vissza meg nagy sikítás meg minden, a srác erre nyugodtan elindult felém, én ijedt voltam és odaszaladtam hozzá és megöleltem. Ott álltunk ölelkezve a káosz közepén és egyszerre minden rendben volt, megszűnt a zűrzavar, csak mi maradtunk ketten. és a fülembe súgta hogy "Ne félj, vigyázok rád bármi történjen is, nem eshet bajunk". És annyira megnyugtatott, ilyer harmóniát még sose éreztem :) De sajnos ekkor fel is keltem...:/

Szóval szerintetek egyszerűen annyi van benne hogy tetszik a srác, sokat gondolok rá és ezért visszaköszön álmomban is, vagy lehet ebben az álomban esetleg több is? valami mögöttes tartalom? kérlek segítsetek, azóta csak ez jár a fejemben hogy milyen jó volt a karjaiban. 17/L



2013. aug. 27. 19:20
 1/3 anonim ***** válasza:
66%

Ez egy vágyálom. Sosem felejtsük el, hogy a jelenlegi lelkiállapotunkat tükrözi csak...


Igen... csak a szerelmedet, sóvárgásodat mutatja a fiú után.


B

2013. aug. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, elsőnek igaza van!
2013. aug. 31. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez azért több mint vágyálom. Szerintem valamilyen emlékről van szó ami azt mutatja van (vagy volt) köztetek kapcsolat.
2013. szept. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!