Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ha túl reálisak az álmaim,...

Ha túl reálisak az álmaim, honnét tudom kideríteni, hogy valóban álmodom (amikor álmodom)?

Figyelt kérdés

(bocsi, ha rossz kategóriába írtam)

A normális válaszokat köszönöm!



2013. aug. 30. 20:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, hogy tudsz e repülni. Vagy ha magasra ugrasz teljesen természetesnek érződik-e.
2013. aug. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pár óra múlva úgyis rájössz. Ha nem kelsz föl, akkor nem is álmodsz. :D
2013. aug. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én ezt értem, de egy tök reális helyzetben miért tennék ilyet pl. ülök az iskolapadban és megy a tanítás, kinek jut eszébe ugrálni?? :S
2013. aug. 30. 20:36
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor nyisd ki egy tankönyvedet és nézd meg, hogy végig értelmes, normális szövegek és képek vannak benne.
2013. aug. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
most ezt álmodod. (tényleg)
2013. aug. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ha épp nem ilyen ücsörgős szituról van szó, az ugrálás bejön. Ha nem pont "olyan" (pl ahogy földet érsz), mint ébren, akkor álmdsz. Többször keltettem magam rossz álomból így.
2013. aug. 31. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A konyves a legjobb modszer, mert az almokban nem latjuk tisztan a betuket/szamokat. Meg azt is kiprobalhatnad hogy ebredes utan leirod az almod.
2013. szept. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csípd meg magad! Ha nem fáj, vagy alig érzed, akkor álmodsz. Vagy szúrd meg magad valamivel, esetleg nyomd meg valahol a testedet. Ha túl ruganyos vagy, vagyis a reálisnál mélyebben tudod benyomni mondjuk az alkarodat, akkor nem vagy ébren.
2013. dec. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!