Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ilyeneket szoktam álmodni,...

Ilyeneket szoktam álmodni, mit jelenthetnek?

Figyelt kérdés

Ami állandó, az a repülés, vagy legalábbis a földfelszín vfeletti haladás a telej érintése nélkül. Pontosabban a lábaim felemelem, előre dőlök, és akkor haladok előre.

De van hogy a testem mozgásától teljesen függetlenül,a arattal irányítom a dolgot, olyankor magasra is tudok menni.

De olyankor elő fordul, hogy ki érek a földről, és nem tudok vissza menni.

Egy távolabbi bolygóra érek, ami messze van a naptól és hideg is van.

A sötétet azt nem bírom, mert akkor vagy felébredek, vagy át kerülök egy másik álomtörténetbe.

Vannak erőim, mint akarattal mozgatni a dolgokat, néha sérthetetlennek lenni, állati erősnek lenni, pl autókat kézzel dobálni.

Általában van 1 csaj, akibe bele vagyok szeretve, nem tudom miért és ha el jutunk a szexig, tuti az olyan, mint ha ki lenne hagyva, ás már csak az utána levő dolgok jönnek.

Vannak különböző szörnyek, és visszatérőek is.

Azt észre vettem, hogy ugyanaz a kb 20 helyszín ismétlődik.

És nem tudom mennyire számít, de egyszer megjósoltam a jövőt is. Nem egy nagy dolgot, de akkor is.


2013. szept. 3. 13:13
 1/1 anonim ***** válasza:

1. Ha hiszel magadban, könnyen elérheted a céljaid, de sajnos félsz a kimenetelétől, így általában bele sem vágsz.


2. A csajjal sosem lesz semmi köztetek.

2013. szept. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!