Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Érdekes álmom volt. Általában...

Érdekes álmom volt. Általában nem szoktam álmodni, ezért is tűnt fel ez az álom. Aki esetleg ért az álomfejtéshez, lenne szíves és segítene?

Figyelt kérdés

Félmeztelenül rohantam egy erdőben valaki elől, (nem tudtam rájönni, hogy ki az, az álom végén sem láttam az arcát, csak arra emlékszek, hogy nagyon féltem tőle, és azt se tudom, hogy miért pont félmeztelenül). Az erdőben sötét volt és köd volt mindenütt. :( Csak rohantam és rohantam, egy idő után úgy éreztem, hogy csak körbe-körbe futok. Amikor már kezdtem elfáradni, és még mindig nem látszott az erdő széle, (és tudtam is, hogy nem fogom megtalálni), nekidőltem egy fának, és vártam a véget. :/ De ahogy lihegtem a futástól, egy skorpió mászott fel a kezemre, valószínűleg a fáról. Nagyon nagy volt, mint a kézfejem, és koromfekete. Mégsem féltem tőle valamiért. Arráb mentem a fától pár lépéssel, és néztem,, ahogy feljebb mászik a karomon, a vállamig, egészen a szívemhez. De ahogy odaért, nem csípett meg, ahogy azt az ember várná, hanem a kis szemeivel rám nézett. És másodpercekig csak nézett. Aztán valamiért leesett a földre, és eltűnt egy kő mögött. És akkor egy kéz megfogta a karom... nem bírtam tovább, és felsikítottam álmomban. :(

Valaki esetleg megtudná mondani, hogy miért álmodtam ilyet? Mi lehet az oka, vagy a jelentése? 14/L


2013. aug. 24. 15:52
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki szokott álmodni minden alvásnál, csak nem mindenki emlékszik rá. Korodhoz képest nagyok a cicijeid? Mert akkor lehet, hogy egy pedofil volt. A skorpiókról meg az Indiana Jones óta tudja mindenki, hogy amíg nagy csíp meg, nincs gond. Akkor kezdj aggódni, ha egy kicsi csíp meg.
2013. aug. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Igazából soha nem hittem az álomfejtésben, de ez most annyira megrázott hogy muszáj volt megkérdeznem. :) Ment a zöld pacsi! :D De a válaszokat továbbra is várom.
2013. aug. 24. 16:08
 3/22 anonim ***** válasza:
0%
kamuzol, ezt nem álmodtad,hanem ezzel a szöveggel akarsz üzenni valakinek itt a Gyíkon, és 14 sem vagy.
2013. aug. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Az szép, hogy hova süllyed a világ... úgy is kell, ne is higgyünk mostantól senkinek...
2013. aug. 24. 16:18
 5/22 Lunajanka válasza:
Nem "futottál el " mostanában egy döntés vagy annak következménye elől? Vagy éreztél bizonytalanságot egy döntésed miatt? Mert ezt jelentheti. És, hogy végül elkapni az azt, hogy utolérnek a kétségek. A skorpió pedig támadót vagy védelmezőt.(vagy, hogy skorpió a csillagjegyed.:-) és akkor inkább a 2.)
2013. aug. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
hát nem tudom... a továbbtanulás óriási döntésnek számít, nem? sajnos néha van egy olyan érzésem, hogy nem döntöttem jól, néha pedig azt érzem, hogy mégis jól döntöttem... egyébként nem skorpió a csillagjegyem. :(
2013. aug. 24. 18:15
 7/22 anonim válasza:

Mesteri szinten értek az álomfejtéshez. Néha nekem is szoktak lenni ilyen félelmetes álmaim... Úgy tudnék neked biztosat mondani, ha küldenél nekem képet is a félmeztelen testedről, hátha segítene.

17/F

2013. aug. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
xDDD köszönöm, annyira nem érdekel az álom jelentése! :D de köszi a lehetőséget! :D
2013. aug. 25. 12:28
 9/22 anonim válasza:

Ha esetleg meggondolod magad, akkor nyugodtan írj. :)

De nem kell engem félteni, megoldom, elvégre ez az Ezotéria rovat. Majd kiírok én mindjárt egy kérdést, hogy hogyan kell szerelmi bájitalt csinálni és elcsábítalak. :)

2013. aug. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
;) bocsi, van barátom, és nagyon szeretem! :D előtte lehet, hogy kapva-kaptam volna az ismerkedési lehetőségen, de már mindegy :D
2013. aug. 25. 21:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!