Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ennek lehet jelentősége?

Ennek lehet jelentősége?

Figyelt kérdés

Akit nem tud értelmes választ adni az ne olvassa el!!!

Egészen ott kezdődik hogy szakítottam a barátommal. akkor láttam először ÁLMOMBAN egy fekete hajú fiút, igazából sok különbség volt közte és a volt barátom között ( akkor eszembe az jutott eszembe lehet azért van mert az ellentéte meg minden... ) majd folyamatosan vele kezdtem álmodni( gondolom rájöttetek miket). utána tanévnyitóra mentem barátnőmmel és automatikusan elkezdte lesni a fiúkat ki jött ki változott és ott mutatott rá ugyan arra a srácra akivel álmodtam közben kiderült hogy honnan jött az iskolánkba ( még életemben nem láttam előtte csak álmomban :D ) mindig engem néz pont úgy mint az első álmomban

ezekből le lehet vonni vmit? miért álmodtam úgy vele hogy közben nem is ismertem? stb.


2013. szept. 14. 13:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez nagyon érdekes :)

Valamilyen kapcsolat van köztetek, pont azért álmodtad mert közeledett a "találkozás".

Az is lehet h az egyik lelki társad.

Amúgy biztosan elég intuitív vagy, biztosan lenne tehetséged spirituális dolgokhoz.

2013. szept. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
van is :) köszi a választ
2013. szept. 14. 13:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el jósnőnek, ha már ilyen sok sületlenséget elhiszel. Biztos hitelesebben küldenéd a pénzenergiát is.
2013. szept. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én csak azt kérdezem, hogy honnan lehet azt tudni, hogy tudok rá értelmes választ adni, amíg el nem olvasom?

Mellesleg ha tetszik a srác álmodban vagy a valóságban akkor hajts rá.

2013. szept. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Álmunkban egyébként csak olyan arcokat látunk, amiket már a való életben is láttunk, mert az agyunk nem tud nemlétező embereket kitalálni. ellenben nagyon sok ilyen történetről hallottam
2013. szept. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!