Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmok lehetnek ennyire valósak?

Álmok lehetnek ennyire valósak?

Figyelt kérdés

Kezdek félni a saját álmaimtól. Egészen odáig jutottam, hogy nem merek aludni. 1 éve kezdődött, hogy amiket álmodtam 90%-ban megtörténtek. Viszont mindig csak rosszat álmodtam.

Sajnos a héten is álmodtam és ma szó szerint megtörtént, és ettől féltem a legjobban.

Létezik, hogy valaki ennyire jól megálmodja a jövőjét?


2013. szept. 14. 21:30
 1/6 anonim válasza:
Igen, én is előre megálmodom a dolgokat. És sajnos sokszor azt is, hogy másokkal mi fog történni. Nehéz ezt hordozni, nagy teher. De ez van.
2013. szept. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha már megadatott neked ez a képesség, akkor talán( még ha félelmetes is, vagy nehéz teher) de megpróbálhatnád általa befolyásolni a bekövetkező dolgokat. Talán azért van ilyen erős ez a képességed, hogy tegyél is érte. Mindenkinek meg van a maga feladata az életben, talán a tied pont ez.
2013. szept. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Kezdetben én is ezt hittem,de az emberek hihetetlen konoksággal rohannak a bajba.
2013. szept. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

De sz@r.


Ennyi médium van ? Akkor miért ilyen kevés a lóttó telitalálatos ?


Trollturhák...

2013. szept. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jaj nem kell félned. Gondolj arra hogy vannak még páran így és az álmokban az asztrálon keresztül valóban elérhető a jövő ahogy múlt is. Lehet képesség, ami talán onnan jön hogy egyik előző életedben profi szintre fejlesztetted az asztrálutazást.

Ismerek egy nőt, őt minden egyes este asztrálprojekciót végez, szinte soha nem álmodik és álmában látja azt hogy pl mit csinálnak a gyerekei a másik szobában, pl hogy alszanak e. És ha nem alszanak vagy rosszalkodnak akkor felkel és rájuk szól :D Amikor álmodik akkor is csak olyat ami bekövetkezik.

De ettől nem kell félned, inkább próbáld tudatosan kezelni.

2013. szept. 15. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Laylah ***** válasza:

Minden ember álmodik, van, aki gyakrabban, van, aki kevésbé (én az utóbbiak közé tartozom). Az álmokat több részre lehet osztani, vannak pl. hétköznapi álmok, ezek azok, mikor úgy kelsz fel, hogy "de nagy hülyeséget álmodtam". Vannak vágy-álmok, amikor arról álmodsz, amire vágysz, valamint jósálmok. Jósálmokból is van kétféle, szimbolikus és egyértelmű. Nos, te ezek szerint az egyértelmű kategóriában vagy otthon, én inkább a szimbolikusban (és az emberek többsége szintén szimbolikus).

Ha valakinek, mint pl. nekem kicsit jobbak a megérzései (vagy egyáltalán vannak), akkor rögtön felkelés után minimum annyit tud, hogy jelentős volt-e az álom, vagy csak hülyeség. Ha jelentős, akkor mindenki a saját szimbólumrendszere által, valamint a közelmúlt és erőteljesebb múltbeli eseményekre alapozva meg tudja határozni az álma jelentését.


Tehát neked könnyű dolgod van, mert egyértelműen kapod kézhez az információt. Ugyanakkor minden ember kap infót, csak nem használják ki, nem értelmezik.

2013. szept. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!