Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nagyon kellemetlenül éreztem...

Nagyon kellemetlenül éreztem magam álmomban. Mit jelenthetett?

Figyelt kérdés
Szooval, az van, hogy a volt pasimmal almodtam. Nagyon erdekes alom volt..lefekudtunk egymassal, es egy nagyon kenyelmes, nagy (szamomra ismeretlen) agyban csinaltuk, felhomalyos szobaban. Erre ugy emlekszem, hogy kellemes, jo erzes toltott el. Eztan jott a meg furibb: mar vilagos volt es az aggyal egyutt kint voltunk az udvaron(??)..konkretan nem emlekszem a kornyezetre, csak, hogy kint voltunk mert vilagos volt es nagyon kek eg... Es az agyban tobben is ultunk, heveresztunk. Es en benyultam a takaro ala es megfogtam a csavo peniszet.(???) S o rohogott, aztan en is meg mindenki... Nagyon gazosan, de inkabb kellemetlenul ereztem magam, zavarba jottem. Mi a csudat jelenthetett?? Egyebkent valojaban nem fekudtunk le, meg szuz vagyok..nem is ertem,hogy johetett ez. Ja es most mondom, hogy mar nem erzek iranta semmit, mar tobb mint egy eve nem vagyunk egyutt, minden elmult.
2013. szept. 15. 00:48
 1/4 anonim ***** válasza:

A tudatalattidból jöttek ezek a képek, érzések.

Foglalkoztat az h milyen lehet a szex, tudat alatt, de annak nincs nagy jelentősége hogy zavarba jöttél vagy kínosan érezted magad, inkább csak azt jelentheti hogy bizonytalan vagy evvel kapcsoltban, vagy magaddal kapcsolatban.

A valóságban persze úgysem fognád meg a pasi péniszét, gondolom, akkor ha társaságban vagytok, ha meg kettesben megfogod akkor annak inkább csak örülne és lázba jönne, szóval ez inkább valamilyen bizonytalanságodra utal a szexualitással kapcsolatban ami természetes, nem hiszem hogy több ilyen álmod lesz.

2013. szept. 15. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jajj, de jo..:D Koszonom a valaszt!!
2013. szept. 15. 07:58
 3/4 Laylah ***** válasza:
Én azt is megkockáztatnám, hogy mivel most kezd téged igazán érdekelni, hogy milyen is a szex, valahol mélyen kíváncsi vagy rá, hogy az exeddel milyen lehetett volna (és a tudatalattid ki is vetítette neked, na pont olyan).
2013. szept. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez érdekes..köszönöm :)
2013. szept. 15. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!