Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Érdekes álmom volt nem rég,...

Érdekes álmom volt nem rég, nem nagyon szokott érdekelni, de ez most igen. Szóval mit jelenthetett?

Figyelt kérdés

Az álmomban volt egy nagy tükör, és ott volt mellettem a családom is. Ahogy a tükörbe néztem, mintha a szemem nem az enyém lenne, mármint, kezdett változni, olyan érdekes volt, nem volt ijesztő, ott is ugyanúgy láttam mindent, de azután volt az érdekes rész. Tényleg úgy éreztem, mintha a vér pezsegne az ereimben, majd a bal kezembe (bal kezes vagyok) elkezdett kirajzolódni az igazi szemem, majd a jobban egy idegennek a szeme, aszt hiszem sötét kék szeme volt, de pupillája meg nem volt. Majd össze estem, valamit mondott valaki, csak nem emlékszem, hogy nézett ki, és azt se hallottam mit mondott. És ekkor felébredtem.


Szóval mit jelenthez ez?



2013. aug. 2. 14:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Foglalkoztat téged mostanában az, hogy milyen családból jösz, kitől milyen tulajdonságokat örököltél?
2013. aug. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, mostanában megszoktam jegyezni, hogy ki miatt vagyok amilyen.
2013. aug. 2. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!