Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Rengetegszer álmodom azt,...

Rengetegszer álmodom azt, hogy iskolában vagyok és elveszítem valamimet?

Figyelt kérdés

Pontosabban nem mindig az iskolában, de mindenképp olyan helyen, ahol az osztálytársaim közül sokan ott vannak. És akárhányszor álmodok ilyet, kivétel nélkül mindig arról szól, hogy valamim eltűnik és végig azt keresem(pl.: táska, cipőm, kabátom, mobilom,ellenőrzőm, ruháim :D). Néha az is előfordul, hogy el kell jutnom valahova, de nem találok oda és olyan helyre kerülök, amit nem ismerek, ez mindig félelemmel tölt el(úgy érzem , h akik itt vannak bántani akarnak) és sehogyan sem tudok kikeveredni onnan...általában azért kell eljutnom valahova mert ott van az elvesztett cuccom.

Lehet ennek valami köze az iskolámhoz? Mi kötheti össze az iskolát és az elveszett holmikat? Még fontos lehet, hogy soha nem találom meg az elveszett holmikat, vagy ha igen, valamilyen okból nem kapom vissza azokat. Nagyon félelmetes álmok mert a holmik amik kellenének, mindig létfontosságúak...



2013. szept. 17. 19:45
 1/1 niggamaci ***** válasza:

lehet hogy nem is az iskoladhoz van koze az almodnak

ha mindenkepp akarunk valami jelentest keresni benne akkor szerintem belul van valami.2 felet tudok mondani:

-.lehet szetszort vagy es ez kivetul az almaidra

- mivel mindig a letfontossagu dolgaid hianyoznak ezert azt is jelentheti hogy valami hianyzik az eletedbol vagy hianyolsz valanit es ez jelenik meg az almaidban.

most hirtelen nemtudok okosabbat ha eszembe jut meg valami majd irok :)

2013. szept. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!