Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szerintetek mit jelenthet ez...

Szerintetek mit jelenthet ez a borzalmas horror az álmaimban? Mostanában egyre többször álmodok ilyet és ennél durvábbat, valaki meg tudná fejteni?

Figyelt kérdés

Olyan problémám lenne, hogy mostanában egyre tobbet álmodok egyenesen horror filmbe illő jeleneteket! A legtöbbre nem emlékszem, viszont a maira kifejezetten mivel nemrég keltem és még friss! Egy álmoban kettő helyszín is volt, egyik a volt álltalános iskolám közelében, ott az történt, hogy valamilyen társasággal kinnt ültünk a padoknál de számomra teljesen ismeretlenekkel, az ég is olyan szürkés és nagyon beborult volt, majd hirtelen valami tűz lobbant fel mellettünk. Olyan volt mint egy tábortűz. Szóbajött a woodoo és én nevetve mondtam, hogy hülyeség mire az egyik ember feljebb húzta a sapkát a bal fülemnél és kétségbeesetten mondta, hogy meg vagyok átkozva és én ettől halálra rémültem.


A másodikban hirtelen bekerültünk egy nagyon sok fém, műanyag hulladékkal teli épületbe. Tipikus horror filmes, a lift nem megy, sötét, tele van minden szeméttel, sötét minden én és még 3 "barátom" (mert nem tudom kik voltak). Egyszer csak mikor átmászunk mindenféle tárgyon, kanapén meg fémcsöveken, hogy elmenjünk menedéket keresni. Betértünk egy hosszú folyósóra aminek a végén ágyak voltak és úgy gondoltunk pihenjünk meg. Hirtelen kinntről zajok szűrödtek be, ezért kimentünk és ott volt valami gondnokféle ember aki ordibált velünk mi meg csak hallgattunk.Ekkor mögötte a liftből kisétált egy halott kislány és mi a félelemtől ordítva futottunk vissza a szobába mert másfelé nem lehetett a sok szeméttől. Néma csend majd egyszer bejön a gondnok féle ember és teljesen el van változva a szeme meg a hangja olyan démoni volt. 1 srác neki esett aki meg is halt de arra nem emlékszem, hogyan. Én felkaptam egy vascsövet a végén ilyen lapát szerűséggel és ahogy fejbe vertem levállt az álkapcsa de nem esett le hanem csak ott lógott és emiatt lehett látni az agyát. Fogtam egy nagy ütéssel belevágtam a levállt részhez és szó szerint feltrancsíroztam. És felébredtem.



2013. szept. 29. 09:15
 1/5 anonim ***** válasza:
sok horrorfilmet nézel. Időnként vígjátékkal keverd.
2013. szept. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 hunbula ***** válasza:

Egyrészt, annyira azért nem is rossz, fogadd el ezt valakitől, aki nem emlékszik olyan időszakra az életében, amikor ne félemlítették volna a rémek éjszakánként.


Másrészt, mint előttem is írták, az első jelző, ami eszedbe jut ezekről az álmokról, az a "horrorfilmbe illő". Nem lehet, hogy tényleg láttál mostanában (nem tegnap, vagy a múlt héten, korábban is akár) olyasmit, ami felzaklathatott? Esetleg olvasmányélmény, vagy valaki említett ilyesmit... ?


Ha ez nem a megoldás, akkor az is lehet, hogy stresszes vagy mostanában, félsz, aggódsz, szorongsz valami miatt - akár nem is realizálod, de gondold végig, lehetséges-e. Valami olyasmi fenyeget, amivel úgy látod, nem tudsz mit kezdeni, megbirkózni, ez is kivetülhet így az álmaidban.

2013. szept. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

meditálj!

Csillapíts le csapongó elméd.


Reggelent vagy lefekvés előtt 10-15 percig figyeld a légzésed pár naponta. Ilyenkor tereld vissza a figyelmed a légzésedre mindig. Ennyi elég.

2013. szept. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Skywalker33 ***** válasza:

A meditáció a csúcs. azt ajánlanám először csoportosan, sok pozitív motívummal...övid távon is csodákat ad!

Már az is segítene ha lefekvés előtt fél órát (fontos!) valami magasztosabb szellemi olvasmánnyal töltenéd, valami szépet töltenél a szívedbe mert amire figyelsz azzá válsz...és ez nagy lehetőség is!

Álmodban összeszedheted a szutykot a saját vagy kollektív tudatból....nem mindegy hogyan töltöd azt a nyolc órát, az eltávozó finomtesteid olyankor is ébren vannak és aktívak, legalább olyan fontos amit éjszaka teszel mint nappal.

Ima szintén nagy lehetőség.

Csak a szellem tiszta fénye gyógyít ilyen eseteket (is), nehéz lenne elhallgatnom ezt a fontos tényt...

csoki, T :)

2013. szept. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hunbula azthiszem igazad van, stresszes vagyok mostanság és tényleg aggódom mostanság 1-2 olyan dolog miatt amivel nehez birkózom meg.
2013. szept. 30. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!