Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Egy ismerősömmel álmodtam,...

Egy ismerősömmel álmodtam, mit jelent? (több lent)

Figyelt kérdés

Olyan ismerősömmel álmodtam , akit nem sokszor látok és elég ritkán beszélünk ...Viszont a tegnap éjjel vele almodtam , és fura volt kicsit ,ezért elmeséltem neki.

Szóval.. Egy kávézó féleségbe mentem , amikor is meglattam a barétnőmet, aki háattal volt nekem , s a bordö felsőjébe volt, amit mér sokszor láttam rajta, megszoltitottam , hátra nézett , valahogy biztam benne , hogy megismerjuk egymast. O egy idosebb (23 ra tippeltem en ) pasival volt. Akit az álmomba , elég mackó alkatunak láttam . Van szakálla és sötét haja , magas ,és egy kis poci is van . Leüétünk egz asztalhoz közösen , s folytak a dolgok beszélgetések. A durva, az hogy mikor meséltem a baratnőmnek nem mondtam igy reszletesen . S megemlitette, hogy ő akkor éjjel egy klubba volt, abba a felsőbe amiről álmodtam . A pasijavál , akiről kiderült, hogy 22 éves, és magas, szakállas, ls van egy kis pocija is... Ahogy megálmodtam , mellesleg nem is tudtam , hogy van pasija. Szóval elég bizar... ez , hogy lehet?


2013. szept. 29. 23:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Álmodban belelátsz egy másik asztrál síkba! Ezt a képességed tanuld meg hasznosítani! Vannak olyan nők, akik csak akkor képesek erre, ha egy kis állat segít nekik. Az állatka tudatán keresztül látnak meg eseményeket. Persze, ez az állat magasabb rendű szokott lenni, emlős állat. Többnyire a cicák képesek ilyen komplex feladatokra. Kell egy segédezköz, ami látszólag élettelen és segít keresztülvinni az asztrált síkokon. Egy hosszabb bot, vagy ilyesmi. Ne pocsékold el a lehetőséget, használ ki! Te többre vagy képes, mint sokan mások!
2013. szept. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tehát ha egy bottal agyonvered a macskád, akkor egy másik asztrálsíkra jutsz, vagy mi.

(Mi a túró az az asztrálsík?)

2013. szept. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszömöm a felvilágositást, viszont, nem tudom, hogyan tudnám ezt kihasználni... azt hiszem , most történt velem , ilyen elősször..:)
2013. szept. 30. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!