Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az elmúlt 3 napban többször...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az elmúlt 3 napban többször találkoztam egy lány ismerősömmel, majd vele is álmodtam, jelenthet ez valamit?

Figyelt kérdés

Pár hónapra ismertem meg, akkor 1x találkoztunk, azóta pedig most először. Már akkor is tetszett, mert nagyon csinos volt, szép volt az arca, kedves volt és most is ugyanez a helyzet.

Múlt éjjel vele álmodtam, egyébként boldog párkapcsolatban élek másfél éve.

Nem tudom mit gondoljak most.


2012. okt. 8. 21:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem jelent semmit. Nem te irányítod az álmaid.
2012. okt. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Geta96 ***** válasza:
Az ördög műve, ne engedj a csábításnK, a vesztedbe fog ez sodorni.. Bocs ha kicsit túlreagáltam.
2012. okt. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!