Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álomfejtésben jártas emberek...

Álomfejtésben jártas emberek segítségét szeretném kérni. Szerintetek mit jelenthez az alábbi álmom?

Figyelt kérdés

Az éjjel azt álmodtam, hogy valamilyen úton megyek, majd futok, hogy mihamarabb odaérjek egy házhoz, amit megnézünk, mert az eladó/kiadó és az egyik barátnőmé, ő szólt. Amikor bemegyek a házba, akkor a barátnőm anyukája van ott (nem emlékszem az arcára és már 2 éve elhunyt a való életben - korábban sem láttam, még fényképen sem). Még ha nem is tisztán, de emlékszem a ház elosztására, ez nem tudom, hogy fontos-e. Annyi, hogy az emeleten nem mentem a lépcsőnél tovább, csak ott körülnéztem. Ajtókon is keresztül mentem, ez biztos. A ház körül szántóföld volt, de sok ház volt egymás mellett és ez volt az utolsó a sorban. Végül nem vettük ki/meg a házat...


Aztán valahova valakivel (tudom, hogy közel áll hozzám, de nem emlékszem ki volt) sétáltunk, vártuk a buszt, amikor azt éreztem (talán a valóságban is), hogy fáj és zsibbad az alsó ínyem elöl, majd kiesett az egyik fogam és még egy darab valami, ami később kiderült, hogy fogdarab, ekkor jött a busz amire felszálltunk és az utolsó amire emlékszem, hogy ülök a sofőr mögött fogom a kezemben a fogam és talán próbálom elállítani a vérzést az ínyemben.


Ez mit jelenthet? Annyira rossz érzésem van reggel óta... És most, hogy ezt így leírtam érzem a fogamban a zsibbadást és belül pedig feszít valami rossz érzés :(


Köszönöm, ha valaki segít megfejteni! :)



2013. szept. 30. 11:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak megijjeszteni de óvatosságra intenélek a való életben. Kerüld az utazást ha lehet és valószínűleg az álmod figyelmeztetni akar hogy elkerülj egy balesetet ami valószínűleg egy nagyobb járművel fog megtörténni. Lehet a barátnőd anyja az aki a túlvilágról akar neked ezzel üzenni mivel a fog kiesése halál esetet jelent és ha jól emlékszem a fogorvos is. Ezen a napon és az elkövetkezendő napokban kerüld a tömeg közlekedési eszközöket. Mivel nem vetted ki a házat ez arra utalhat hogy még dönthetsz a sosodról. Nem vagyok álomfejtő de én hiszek az álmokban. :)
2013. szept. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
47%
Dzsoni Lyuking texasi farmjára látogattál, ő meg kiverte a fogát az illetéktelen behatolónak... vagyis neked!
2013. szept. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Álomfejtésben jártas emberek nem léteznek, csak olyanok, akik azt hiszik magukról. Még Freud bácsi ezirányú kutatásait sem igazolta senki.
2013. okt. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!