Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez a szörnyű...

Mit jelenthet ez a szörnyű rémálom?

Figyelt kérdés

Este azt álmodtam, hogy pár haverommal várost néztünk egy olyasmi helyen, ami valami erdélyi városra hasonlított (pl. Kolozsvár, Marosvásárhely) és egyszer csak megállt mellettünk egy furgon, bevágtak hátulra és elindult a furgon.


Utána egy szobában egy ágyon ébredtem fel, volt még ott két másik ágy, azon voltak a haverjaim.


Kiderült, hogy újraépítették, modernizálták Auschwitz-ot, és oda zártak be minket. Kopogott egy őr, hogy ebédidő.


Bementünk az ebédlőbe, ami egy groteszk paródiája volt a McDonalds-nak meg a hasonló gyorséttermeknek: Nagy, színes táblák, modern bútorzat stb. de olyan ételeket árultak, hogy csótány, emberi ürülék stb. és voltak ilyen műreklámok, hogy "ettől biztos behánysz!" meg ilyenek. Minden németül volt kiírva, az őrök is németül beszéltek.


Az ételek direkt ilyen undorítóságok voltak, ráadásul tele voltak szórva hánytatóval, hashajtóval meg ilyesmi gyógyszerekkel és direkt úgy voltak elkészítve, hogy fertőzést, betegségeket kapjunk tőle.


Csendben kiosontunk az ebédlőből és visszamentünk a cellánkba, hogy inkább éhen halunk, minthogy ezt kelljen enni. Jött egy telefonhívás, hogy talán sikerül tisztázni az ügyünket a bíróságon és holnap kiengednek minket.


Lefeküdtünk aludni, eljött a holnap, de közben éjszaka érkezett egy levél a táborba, hogy nem sikerült mégse és legalább 1 hétig ott leszünk. Erre akkor ijedtség és szomorúság lett urrá rajtam, hogy felébredtem.


Szerintetek mit jelenthet ez az álom?



2013. szept. 30. 18:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy elmehetnél regényírónak ilyen fogalmazással, fantáziával! :)
2013. szept. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Egy elmeszakértöt sem ártana megkérdezni!
2013. szept. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt, hogy máskor ne egyél sokat lefekvés előtt! Nekem is volt ilyesmi álmom, ugyanezért. Nyugi, ez nem a jövőd! :-)
2013. okt. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!