Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent Elbúcsúzott álmomba...

Mit jelent Elbúcsúzott álmomban? (többi lent! )

Figyelt kérdés

3 éve, hogy nagyon vonzódom egy fiúhoz,(de már 2 éve van barátom!)Aztán úgy alakult hogy egy osztályba kerültünk és órákon mindig összenéztünk és néztük egymást!


Rá fél évre szinte minden nap róla álmodtam,hogy megöleljük egymást és stb! Már nagyon idegesített amikor reggel felébredtem és oh már megint róla álmodtam!!!! De amikor nem álmodtam róla akkor meg hiányzott! Aztán kiderült a suliba hogy van barátnője de én akkor már nem voltam az osztálytársa de attól még mindig figyelt és nézett és a közelembe volt a szünetekbe!


Rá 1,2 hónapra azt álmodtam hogy osztálykiránduláson egymás mellet feküdtünk és amikor felébredtem nem volt ott és egy levelet hagyott nekem amibe az állt nem jövök többet Szeretlek!

És azóta nem álmodok róla!

Azt szeretném kérdezni,hogy ennek van valami jelentése,vagy bármi?



2013. okt. 2. 16:32
 1/7 Zsbzs válasza:
Az lehet, hogy megváltoztak a hozzá fűződő érzelmeid vagy az érzelmeid erőssége?
2013. okt. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnos még mindig nem!! :/ De szeretném elfelejteni!
2013. okt. 2. 17:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért nem beszélgetsz vele? Lehet hogy jobb lesz vele, mint a barátoddal. Fiatalok vagytok még, nyugodtan lehet ismerkedni.
2013. okt. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem merek mert ő is félénk és zavarba jönne!

A másik ok meg az hogy mind a ketten foglaltak vagyunk!

Nagyon köszönöm a választ! :)

2013. okt. 2. 17:37
 5/7 anonim ***** válasza:

Azt gondolom, ez a fiú nem mondja, mutatja ki az igazi érzéseit.Talán mert szeretné, ha inkább az esze irányítaná, vagy ki tudja miért..

Szóval szerintem ő szeret téged de úgy látja, ez téged zavar, ezért visszahúzódó.

Másik lehetséges magyarázat, hogy az ő részéről ez az egész lezárult, de szeret(mint embert)téged.

2013. okt. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom elég érdekes dolgokat szokott csinálni!

Például ha telefonálok akkor oda jön a közelembe vagy folyton elsétál! Még régebben valamit megkérdezett és tökre zavarba volt, el pirult és akadozva beszélt! És sose a becenevemet mondta hanem a rendes nevemet!

2013. okt. 2. 18:56
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem mer megszólítani, de azért kerülget. Ez abból látszik, hogy a közeledbe megy miközben telefonálsz, mert akkor nincs lehetősége megszólítani. Ahhoz viszont nincs elég bátorsága, hogy akkor menjen oda, amikor nem vagy lefoglalva. Szólitsd meg te!
2013. okt. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!