Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mért láttam álmomban annak a...

Mért láttam álmomban annak a lánynak a mellbimbóját, akibe 5 éve töretlenül szerelmes vagyok, viszont semmi komolyabb nem volt köztünk?

Figyelt kérdés

Álmomban éppen babrált a telefonjával az asztalnál (éppen ült egy fiú és egy lány ismerősével), és én majdnem szemből 1 méterre tőle pont megláttam a mellbimbóját.


Előtte még dobált is valamivel, majd ezután történt a mellbimbós eset.


3 éve történt az, hogy költözött az iskolánk és az iskolában ott kellett maradni segíteni pakolni, és akkor is elkezdtük egymást dobálni, ami éppen a kezünkbe akadt, akkor még a hajamba is beletúrt, na mindegy, ezt is csak azért írtam le, mert már ilyen megtörtént velünk, de azt is tudni kell, hogy már szerelmet vallottam neki, és mondta, hogy félreértelmeztem a közeledését.


Próbáltam elfelejteni, mert 3 évvel idősebb vagyok hozzá képest, és elmentem Egyetemre, és mivel egy városban lakunk néha összefutunk, és a múltkor is az egyik bulin összefutottam vele, a semmiből jelent meg, és mindig azt érzem, hogy valami különleges van köztünk.


Próbáltam felvenni vele a kapcsolatot, de nem akar velem kommunikálni, mint ahogy anno randizni se akart velem.


De, szerintem Ő is érzi, hogy van köztünk egy "kapocs" és lehet Ő is szokott velem álmodni?!


Szerintetek? (Ja, és még bikiniben se láttam, nem hogy meztelenül)


2013. szept. 26. 08:23
 1/7 anonim ***** válasza:

A mellbimbó csak az emlékekből vett történet továbbgondolása, ahogy szeretnéd, hogy történjen.

Hogy ő mit érez, azt nem tudhatjuk, ezt neked kell tudni, mert te találkozol vele. De ne vetítsd ki rá a saját vágyaidat. Nem biztos, hogy úgy érez, ahogy te szeretnéd, hogy érezzen.

2013. szept. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Első: Álmomban nagyon kedves volt velem, rengeteget mosolygott rám, és szinte azt sugallta, hogy menjek oda hozzá és csókoljam meg, de ugye odáig nem jutottam el, mert felébredtem. Jóformán kacérkodott velem.


Második: Jóhogy, de csak női melleket, és leginkább az övét! :D

2013. szept. 26. 09:50
 3/7 anonim ***** válasza:
nyilván sokat fantáziálsz, róla a multkor énis álmodtam csak hogy én P*csákrol. a te álmod béna :D
2013. szept. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem azt mondanám, hogy -béna-, hanem azt, hogy sokkal inkább bír érzelmi többlettel, mint a Te álmod a pi*csákról.

Már csak azért is, mert én még mindig szeretem ezt a lányt, nem túlzok, ha azt állítom, hogy Ő életem szerelme.

2013. szept. 26. 10:33
 5/7 anonim ***** válasza:
menj pszichológushoz!
2013. szept. 29. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ha, fizeted helyettem, akkor lehet róla szó! :)
2013. szept. 29. 15:41
 7/7 anonim válasza:

Akkor kölcsönözd ki Freudtól az álomfejtést! az ingyenes! :D

Sigmund Freud, osztrák pszichoanalitikus (az ELSŐ pszichoanalitikus)szerint az álom egy hallucinogén vágyteljesülés, de nem csak a tudatos vágyaid teljesülnek, hanem a tudatalatti vágyaid is(amikről nem is tudtad, hogy a vágyaid). Szerintem az egyáltalán nem garantált, hogy ő is álmodik veled, ez az ő tudatalatti vágyaitól függ.

2014. máj. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!