Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez a nagyon...

Mit jelenthet ez a nagyon furcsa álom? :D

Figyelt kérdés
jó lehet hogy most hülyének fogtok nézni de akkor is ezt álmodtam és nem tudom miért?! egész nap ezen gondolkoztam hát elég perverz álom volt de még sose álmodtam ilyen már volt jó pár hülyeség de ezz... nemtudom most hova tenni!! igaz h csak 14 éves vagyok de hát akkor is nemtudok vele mincsinálni h ezt álmodtam nah hát ugy volt h az unokatesoméknál aludtam és ott álmodtam azt hogy: bennt voltam egy fehér szobába de férfi voltam (mert am most lány vagyok :D) SZOVAL ÉS EGY PASI VOLTAM de tök lelyes:D és egyszer csak csönget valaki és kinézek és (és nemtudom ti nézitek-e a szuejmánt de aban szerepel a mahidevran (nur aysan) és ő volt az nemtudom mért pont ő amugy nagyon szeretem ezt a sorozatot de akkor mért pont ő?? őt utálom a sorozatban szoval őlenne az: [link] ) és én kinéztem a kipillantón és ő volt ottt de teljesen pucéran :D de már én is pucéran voltam (pasiként) és bejön és én meg ugy meg d.gtam hogy csak na! XD de komolyan és ő nem ellenkezett egyáltalán még ode is feküdt de egy szót nem szóltunk csak ugy csöndben és olyan fura volt... miután fölébredtem is éreztem valami nagyon furcsát tudom h 14 évesen nem evvel kellene foglalkoznom szoval ezt ne is irjátok de hátt szoval ez lenne az a hülye álom nemtudom mi volt ez de remélem többet nem lesz ilyen!!:D szoval nem álmodott valaki már ilyent?? vagy mit jelenthet ez ? bunkók kérlek kíméljetek!!
2013. okt. 12. 18:57
 1/3 anonim válasza:

Vannak biszex hajlamaid.

Ha most még ezt be sem vallod magadnak.


A való életben hogy viszonyulsz a lányokhoz?

2013. okt. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ház nagyon nem éreztem irántuk semmit.. bár igen az nekem is feltünk h fura hogy kb ovoda vagy 1. 2. .3 os korom ota nem tetszett senki fiu ugy igazán mer olyan már volt h igen ő nagyon hejes meg hu de jól néz ki de ugy igazán szerelmes még nem voltam egy fiuba sem .. és ez már őszintén bevallom h bennem is megfordult h talán ..... de ha bele gondolok ugy nem akarom elhinni nem tudom miért ez a egész olyan furcsa de nem szertném h a lányokhoz vonzódnék! nagyon nem!
2013. okt. 12. 19:44
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem nézted vmikor a közelmúltban a műsort? Vagy nem beszéltél, gondolkoztál róla? Nyugi, sztem csak a különböző gondolataidat, ösztöneidet fejezi ki így az agyad. Én 13 vok, és én is álmodtam már ilyet... Én akkor Koppány egyik felesége voltam álmomban, és úgy röhögtem, amikor felébredtem... :-D

Sztem ez életkori sajátosság lehet... :-)

2013. okt. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!