Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Üdv. általában nem emlékszek...

Üdv. általában nem emlékszek az álmaimra. Nagyon ritka, hogy igen. Szerintetek mit jelent? Az álmoskönyvekből nem sok konkrétumot olvasok ki. Szóval:

Figyelt kérdés
Az álom egyik felében egy romos helyen vagyok. Régi, középkori kőépítmények, de max.2-3 méter magasak. Szűk kis utcák. Ide-oda, ha benézek néhol mágikus dolgokat látok, mint pl. táncoló szines fények. Haladok, nem sétálok de nem is szaladok. Nem félek. Lehet ez valós helyszín annak ellenére hogy még sosem voltam ilyen helyen? Egyszer csak egy nőt látok, aki hozzám beszél. Nem látom az egész alakját mert közel van hozzám. Mellig érő, barnás szőke, göndör haja van. A bőre barna, de az arcvonásai európaiak. Fülbevalót és fejdíszt visel. Piszköszöld a ruhája, szíjakkal és erszényekkel. Nem emlékszem mit mondott. Szerintetek ez a nő szellem? Megjelent másnál is már?

2013. aug. 25. 11:31
 1/2 A kérdező kommentje:

Továbbá az álom másik felében otthon vagyok anyukámmal és a barátnőmmel. Este van, a szobában ülünk és beszélgetünk. Egyszer csak a csillár elkezd szétesni. Az első gondolatom, hogy egy szellem. Átszaladok az előszobán és látom, hogy a fürdőben ég a villany pedig nem mi hagytuk úgy. A hálóból nyíló erkélyen egy csuklyás alak áll (nem látszik az arca, csak egy fekete sziluett) - aki a másik pillanatban már eltűnik.


Szerintetek mit jelent ez? Ki lehet a nő és a csuklyás alak?

2013. aug. 25. 11:33
 2/2 anonim válasza:
Ohh. Hát ez egy elég komoly álom..nagyon részletes, furcsa, hogy ennyire 'kidolgozott'.. Lehet, hogy a nő egy olyan személy képében jelent meg, aki valami változást hozott az életedbe...Lehet, hogy a fekete sziluettes alak is ugyan ez a nő...A ruháját tekintve lehet hogy szellem, bár az inkább akkor a fekete alak...Egyébként az utóbbi lehet hogy pont a halál..mindenképpen valami fontos álom lehetett. Elég fura :S Semmire nem emlékszel, hogy mit mondott a nő? A helyszín szerintem nem lehet valós hely..
2013. szept. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!