Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom mindig ugyanazt?

Miért álmodom mindig ugyanazt?

Figyelt kérdés
Minden álmomban valahol jelen van a víz, szinte mindig úszom álmomban. Szeretek úszni, de hogy még éjjel is... Nem zavar, csak kíváncsivá tesz.

2013. okt. 13. 15:02
 1/7 KiSeM ***** válasza:
Ez a vízhez való ragaszkodás.Amit szeretsz csinálni vagy sokat csinálod az általában megjelenik az álmodban.Én nyáron mindig azt álmodom hogy iskola van.Most közép suliba járok 11-dikes vagyok és olyat álmodok hogy a régi és a mostani osztályom keveredik.
2013. okt. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az igaz, tényleg... Köszi! :-)
2013. okt. 13. 20:13
 3/7 KariGyorgy válasza:
Lefekves elott menj el a Wc-re es megszunnek a vizes almok!
2013. okt. 28. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Erre én is gondoltam, minden este 2-3szor elmegyek wcre, de mégis...

:-$

2013. okt. 29. 13:06
 5/7 Niki_26 ***** válasza:
"Minden álmomban valahol jelen van a víz". De nem mindegy, milyen formában! Az ember álmodhatja ugyanazt, szerintem nem annak van jelentősége, hogy miért álmodunk sokszor valamiről, hanem hogy mit álmodunk. Érdemes lenne egyik nap amikor felkelsz -és még emlékszel az álmodra-utánanézni annak, hogy mit jelent, amit álmodtál. Mert mást jelent egy tengerről, egy patakról, egy folyóról, egy medencéről stb. álmodni, ugye érted. Persze mást jelent az is, ha úszol álmodban.:)
2013. okt. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tehát: sokszor úszom álmomban
2013. okt. 29. 17:58
 7/7 Niki_26 ***** válasza:
Úszni természetes vízben, folyóban, tóban: kikapcsolódás utáni vágy, alacsony teherbíró képesség; medencében: nagyvonalúság, könnyűvérűség. Úszó embert látni: ha feléd úszik: új barátság; ha távolodik és a hátát látod: harag; bosszútervek, amelyeket hamarosan elfelejtesz.
2013. okt. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!