Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok olyanról (személ...

Miért álmodok olyanról (személy, hely), amit el sem képzeltem, sőt még soha nem is gondoltam rá? És mit jelent?

Figyelt kérdés

Olyat álmodtam, hogy a munkahelyemen a konténerekben, halomszámra voltak mécsesek, amiket ingyen kaptunk név felírás után, volt 1-2 munkatársam aki csak úgy elvitt 1-2 kartonnal.


A csaj aki felírta a neveket, odamentem és már kapásból írta a nevem, pedig soha nem is beszéltünk, és a valóságban is csak 1x láttam. Akkor így rákérdeztem mosolyogva hogy: Tudod a nevem? Ő ugyanolyan mosollyal igennel felelt.



2013. okt. 14. 14:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán örülnél, hogyha tudná a nevedet, de igazából nem nagyon érdekled és ez álmodban jelenik meg ( a vágyad ).
2013. okt. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak úgy. Az agyad szórakoztatja magát, amíg alszol.
2013. okt. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
csak ugyni almodtal valamit most miert kel nagy dolgot csinalni ebbol na nekem mar volt mikor megalmodtam milyen jegyet kapok a suliba nem is egyszer na nagy dolog de szerintem csak veletlen
2013. okt. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

szerintem nincsenek véletlenek :)


és engem pl egyáltalán nem érdekel, hogy tudja-e a nevem vagy sem, mert ronda :D De testre első osztályú.


Több mint 1 éve láttam amúgy, egyik jó barát barátnőm, barátnője. Ezáltal megvan rá az esély hogy pletykálkodnak rólam :D


Na de mind1, ez van, ilyet álmodtam.

2013. okt. 15. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!