Kezdőoldal » Utazás » Európa » Korfu nagyon drága hely?...

Korfu nagyon drága hely? Milyen tenger veszi körül? Ha 1hétre szeretnénk oda utazni két személy mindennel egybe mennyibe kerülne?

Figyelt kérdés
2010. okt. 25. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem (annyira) drága, kb olyan árak vannak, mint balcsin a strandon.

Ha előre lefoglaljátok a szobát meg a repjegyet, akkor fejenként kb 70-80e-ből kijön, vagy ha last minute-ben foglaltok akkor lehet hogy még olcsóbb, de akkor ugye már kevesebb szállásból lehet válogatni.

Moraitikára menjetek, jó a strand, van élet a faluban, a sziget legjobb üdülőtelepülése.

2010. okt. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Az egész sziget gyönyörű.A Vaterán is találsz jó áron szállást.Ott Sidarit hírdetik.Én voltam ott, és mesés...homokos part, és a szállás közvetlen tengerparti.Szerintem érdemes rákeresni.

Az utazás szerintem kettő főnek olcsóbbra jön ki, ha a repülőt választjátok.

2011. jan. 8. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
és nem tudod,h milyen tenger veszi körül a szigetett?
2011. jan. 8. 08:03
 4/4 anonim válasza:
Google a barátod... Jón-tenger és iszonyatosborzasztóan sós! :))) Benitses is jó hely, én oda járok. A repülőm pedig 60 000Ft volt tavaly, másfél hónappal előtte vettem jegyet. Wizzair-rel mentem, közvetlen járatai vannak Korfura, kb másfél óra az út, június közepétől október közepéig vannak járatok minden szombaton...
2011. jan. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!