Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Zavaros álom rendorökkel,...

Zavaros álom rendorökkel, könyvtárban. Mi a jelentése?

Figyelt kérdés

Konyvtarban voltam par haverommal akik egy nyomtatoval hulyeskedtek.. En meg fenymasolni szerettem volna, de azzal az olvasotermi nyomtatoval nem lehetett es elmentem az informacios pulthoz. Ott egy fiatalabb no ult,szigoru arccal es leszidott, hogy miert turelmetlenkedek, mindjart mehetek fenymasolni. (Pedig akkor mentem odahozza eloszor) Es adott egy nyakba akasztos - gondolom belepo - kartyat. Aztan 100x elmagyarazta, hanyadik emelet es, hogy merre kell menni. Mentem a lepcsokhoz es kozben a liftnel egy csapat kommandos tevekenykedett! Valami bomba feleseget akartak hatastalanitani. De nem is ez volt az eredeti ugy, hanem egy nagyon bonyolult dolog amit senki se tudott pontosan, valami lovagga utesrol is szo volt, de nem lovagga utesnek, hanem 'lóvá tett'nek neveztek. No, nem is annyira erdekelt a dolog, mentem tovabb. Eztan orakig keringtem a lepcsokon, kacskaringos csigalepcsok, egy csomo.. Vegul nagy nehezen elertem az elso emeletre. Meg mindig a konyvtarban. Nem arra mentem amerre kellett volna, hanem lattam egy fuggohidat alatta nagyon mely toval, tul oldalon ket gyanus alaku ferfi beszelget. Atkeltem es a tavat nezegettem, megneztem mennyire hideg... Es hallottam, hogy a ket ferfi arrol a titokzatos ugyrol beszel. Aztan mire a lenyeg jott volna belecsusztam a toba! Nagyon mely volt. Ekkor meg kapaszkodtam, de nem birtam kihuzni magam, ugy szivott magaba a viz. Aztan elengedtem, de keptelen voltam odauszni es elkezdtem sullyedni. Fuldokolva, fajo tudovel ebredtem.

Az egesz hangulata nagyon borongos volt, este volt mindez es telen. A nagy ablakokon keresztul lehetett latni, hogy az emberek boldogok, de bent nagyon nyomott volt a hangulat es a keves ego neoncso miatt is csak felhomaly volt..

nagyon erdekel mit jelenthetett, egesz heten csak ezt almodtam.


2013. okt. 26. 07:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy ha nem fogadod el magadat, hanem másokat akarsz másolgatni, akkor a halálodba mégy...
2013. okt. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Masokat masolgatni? Hat ezt ketlem, mert meg van a stilusom, nem igazan latok olyan embereket mint en.

Varom a tovabbi valaszokat.

2013. okt. 26. 13:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyébként nincs jelentősége, de annak amit írtam, legalább van értelme.
2013. okt. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!