Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Egy furcsa, élethű álmom...

Egy furcsa, élethű álmom volt, az egyik haveromról, és az utána következő hetekben rengeteget romlott a kapcsolatunk. Talán a kettőnek köze lehetett egymáshoz?

Figyelt kérdés
Álmomban egy haverom halálát láttam. Nagy volt a gyász, és nem tudtam elfogadni a dolgot, mikor hirtelen az álom közepére kerültem megint, és sikerült megmentenem az életét. Bár ennek hatalmas áldozata volt, kitört a háború, és több ezren, vagy többen haltak meg. Ez egy hete történt, és az elmúlt héten szinte mindenen összevesztünk. Elkezdett sértegetni (b*sztatni, de nem úgy, mint régen, kifejezetten olyan dolgokat mondott, amikről tudja, hogy érzékeny vagyok). A veszekedés egyirányú, én haragszom rá, hiszen leszól mindent, amit én csinálok, én meg hiába szólok vissza neki, kiröhög. Lehetséges, hogy az álomnak köze van ehhez a dologhoz? Esetleg valahogy megoldható?

2013. okt. 27. 16:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem az álmod óta sokkal jobban 'ragaszkodsz' hozzá (kvázi óvod őt, minden gondolatod körülötte forog) tudat alatt is, ezt ő érzi, és idegesíti őt, így "visszaidegesít" téged.

Szerintem az a gyógyír, hogy felejtsd el azt az álmot, ne izgasson. Lehet, hogy ez egy önmagába visszaforduló folyamat. Megjósolta az álmod, hogy összevesztek, ezt nem akartad, és mégis bekövetkezett, mert féltél ettől.

2013. okt. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :) Megpróbálom visszafogni magam, elfoglalni, nem felvenni annyira a dolgokat :)
2013. okt. 28. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!