Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Veletek már volt olyan, hogy...

Veletek már volt olyan, hogy sétáltok valahova, és egyszer csak le esel egy szikláról, és hirtelen a lábam és megmozdul és beremeg, és arra kelek fel hogy nagyon dobog a szívem? Ez szerintetek normális?

Figyelt kérdés
2013. okt. 28. 11:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen. Mindenkinek vannak apróbb hülyeségei, üdv a klubban.
2013. okt. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem normális sztem
2013. okt. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ìgy már én is voltam többször is. Még a kisebb hülyeségeknél is. :D de szerintem ez normális ;)
2013. okt. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus álom a lezuhanás és hirtelen felébredés.
2013. okt. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Sőt, velem már olyan is volt, hogy megtanultam helyesen írni, aztán ezt sikeresen átmentettem a mindennapokba is.
2013. okt. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Velem olyan szokott lenni, hogy álmomban megbotlom, és reflexszerűen felkapom a lábam. Ilyenkor arra ébredek, hogy nagyot rándulok az ágyban, néha majd leesek róla.
2013. okt. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ebben a kérdésben már tárgyaltuk ezt.


http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__alomfejtes__4945387-..


Mondhatni, univerzális, mindenkivel előfordul. Én jégen zakózok el félálomban, és akkor riadok fel.

2013. okt. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!