Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent, ha valaki visszaál...

Niki_26 kérdése:

Mit jelent, ha valaki visszaálmodja az emlékeit?

Figyelt kérdés
Mostanában a nagymamám emlegeti, hogy van, amikor olyan álmai vannak, amelyekben én vagy a testvérem még kisgyerekek vagyunk. Amikor megkérdeztem, hogy olyat is álmodik -e, ami megtörtént, azt felelte, hogy igen. Nagyon ezoterikus ember vagyok, érdekelnek az ilyen dolgok, sok megérzésem beteljesül, és most rossz előérzetem van. Úgy érzem, ez rosszat jelent. Szerintetek?
2013. okt. 29. 16:29
 1/6 anonim válasza:
Esetleg sokat gondolt arra a régi emlékre?!
2013. okt. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem, egyáltalán nem. Nem beszéltem vele, de nem hinném, hogy gondolt volna az emlékeire, amiket álmodott.
2013. okt. 29. 17:14
 3/6 anonim válasza:
Egyszerűen ez jött elő a tudatalattijából, nincs ebben semmi rossz.
2013. okt. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Remélem, igazad van.
2013. okt. 29. 22:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Az álmok a múlban történt, tapasztalt, hallott, vagy elképzelt történések videoklipjei. Nincs abban semmi, ha ilyet álmodik, ez a természetes.
2013. okt. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!:)
2013. nov. 2. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!