Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Előző élet emlékeit előidéző...

Előző élet emlékeit előidéző hipnotizálást hol csinálnak, hány éves kortól lehet és mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

nagyon érdekel a téma :)

Hatvanhoz közeli helyeket ahol ezzel foglalkoznak ha esetleg tudtok...


2012. júl. 9. 23:20
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Én csak egyféle ilyen módszert ismerek közelről, ez pedig a **hoz kapcsolódó reinkarnációs utaztatás, ami terápiás céllal történik. Karmikus betegségeket lehet vele kezelni. Ellenben nem olyan mint a hipnózis, teljesen öntudatodnál vagy, talán még jobban is mint általában.

A gyógyulás elősegítése mellett a **nak nagy előnye, hogy a gyógyító, utaztató nem vár ellenszolgáltatást. Mondjuk ha csak túristaként szeretnél visszamenni az előző életeidbe, akkor nem ez a legjobb módszer számodra. Ez nem kirándulásra való, hanem gyógyulásra. Hatvanban biztosan találsz olyan személyt aki ért hozzá. Budapesten tudok helyet is mondani, de az nincs túl közel hozzád azt hiszem.



** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
2012. júl. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm :).. csak már régóta érdekel a téma.. ès ma olvastam egy cikket, ès nagyon szeretnék megtudni néhány dolgot 'magamról' :P.. ès azt nemtudod hány éves kortól lehet?..
2012. júl. 9. 23:35
 3/7 anonim ***** válasza:
30%
A **s utazást 18 éves korod fölött lehet, mert addigra vagy elég érett hogy fel tudd dolgozni amit láttál. Emellett mivel felnőtt vagy, így a saját felelősségedet is vállalni tudod. Más technikáknál nem tudom van e korhatár, de van aki még az utazás veszélyeire sem hívja fel az utazó figyelmét, mert az ugyebár fizető vendég....

** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
2012. júl. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%
Alapvető információ,hogy nincs senkinek előző élete. Ettől még sokan végeznek ilyen jellegű terápiás utaztatást. Érdekes tapasztalás egy korábbi korból , mondjuk Napóleonnak vagy Orosz mosónőnek képzelve magad rátekinteni a mostani életedre, problémáidra.Jó módszer a pszichoterápiában, még akkor is ha mindenki tudja, hogy nem élt korábban:-))))Próbáld ki szerintem.
2012. júl. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

akkor jól tudtam :/ még 3 évet várnom kell..:P


köszönöm a válaszokat n.n

2012. júl. 10. 09:37
 6/7 anonim ***** válasza:
25%
Ha valakit 18 éves koráig semmilyen behatás nem ér, tehát nem netezik, nem néz tévét, nem olvas, nem tanítják semmire és megcsinálják ezt vele és előjönnek olyan dolgok amiket soha előtte nem láthatott hallhatott stb. majd akkor elgondolkodtató. Addig kicsit olyan szagú a dolog, mint a kamu banánlevelek thaiföldön...
2012. júl. 19. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
2014. jan. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!