Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az hogy az...

Mit jelenthet az hogy az álmomban több kisbaba is valamilyen okból de a szemem láttára halt meg?

Figyelt kérdés
Vagy leejtette valaki vagy valaki odajött és leszúrta, lépcső kapaszkodóján lecsúsztatta valaki és leesett, meghalt, és ilyenekkel volt tele az álmom. Utána szétroncsolódott és véres volt a fejük amikor felemelték őket. Én csak ott voltam én aki miatt történt azzal elkezdtem vitatkozni hogy mit művel
2013. nov. 1. 10:23
 1/2 anonim válasza:
azt nemtudom ez mit jelent,de azt mondják minél kisebb gyerekkel álmodsz annál nagyobb szerencséd lesz
2013. nov. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hát ahogy ezt olvastam talán történt veled valami amit nehéz volt feldolgozni. Vagy csak rossz passzban vagy és azért álmodsz ilyet. Stressz, esetleg túl nagy a felelősség rajtad.
2013. nov. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!