Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nagyon félelmeteset álmodtam...

Nagyon félelmeteset álmodtam mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Egy szobában vagyok egyik haverommal eléggé nagy, négyzet alakú szoba. Találkozunk két nővel egyik fotózkodni akart velem. Mondtam haveromnak csináljon egy képet okostelefonjával. Megnyomta a gombot, de fotofény nem volt pedig kellet volna hogy legyen. (már ekkor gondoltam, hogy nagyonnagy bajban vagyunk) A fénykép megvan. Kicsit már sötét volt és a telefon kamerája csak zajos képeket tudott kesziteni, fény hiányában.

Felkapcsoltam a villanyt csinált képet odamentem megnézni, de egyszerűen nem jelenítette meg a telefon a világosabb képet csak ami a sötétben késtült. Azt viszont elég részletesen. Az arcom el.volt torzulva mosódva, a csajnak úgy nézett ki mint egy démoni alak. Már ilyenkor már majdnem össze"csinltam" magam, de direkt mondogattam. (és mondtam is haveromnak, hogy itt nagyon nagy baj van, de ezt mondtam ne keltsek feltűnést) : jó lett a kép nem is rossz.

A másik csaj az eltűnt. Én a szoba jobb sarkában feküdtem le aludni de az ágy a saroktól kb 1méterre volt haverom velem.szembe ő teljesen a sarokba.

A nő pedig a szoba bal felén volt

Annyira féltem, hogy meg se mertem moccanni. Egyszer valamit éreztem a hátam mögött de a nő ott feküdt a helyén. Fel akartam kelni, de egyszerűen nem birtam. Ilyenkor riadtam fel. Tisztára igazmak tűnt mert az a szoba ahol ez az álom volt az az én szobám. Ennek lehet valami jelentése? Igy nem tűnik félelmetesnek, de átélni hihetetlen félemetes.

Bocs a hibákért telefonról írtam.

Nem néztem elotte horrorfilmet semmi ilyesmit.



2013. nov. 4. 06:51
 1/5 Farkas András D. ***** válasza:
Túl sokat maszturbálsz, vissza kéne venni, esélyes egy alvásparalízis, menj orvoshoz, verd ki neki, és legalább egyikőtök jobban lesz. :D
2013. nov. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a tanácsot :D

Nagyon be voltam sz#rva most meg csak röhogök rajta

2013. nov. 4. 10:43
 3/5 anonim ***** válasza:

Nyugi, nem jelent semi rosszat. Talán a félelmeidet élted ki így, amikről lehet, hogy nem nagyon szoktál gondolkodni, de azért benned vannak.

:-)

2013. nov. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2013. nov. 4. 20:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Az ilyen álmok nem jelentenek semmit, nem kell félned ha a való életben nem érzékelsz ilyesmiket akkor nincs semmi baj, csak egy egyszerű rémálom mindenkivel megesik
2013. nov. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!