Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azt álmodtam hogy lefejtettem...

Azt álmodtam hogy lefejtettem az arcomról a bőrt és volt alatta egy másik arc. Szóval magyarul lett egy másik arcom. Ez jelenthet valamit?

Figyelt kérdés
Vagy csak azt hogy beteg vagyok és túl sok horrort nézek? xD 18/L (ha számít)
2013. nov. 4. 17:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Jobb lenne, ha nem néznél horrort, egyáltalán nem egészséges (nem csak azért, mert rosszakat álmodhatsz tőle) de ez az álom szerintem mást jelent.

Inkább valami olyasmit, hogy az életeddel elégedetlen vagy másnak mutatod magad az emberek előtt, mint amilyen valójában vagy. (Talán túl sok mindent teszel meg mások kedvéért, amit igazából nem is szeretnél?) Valahol a lelked mélyen már kezd eleged lenni ebből a helyzetből, és szeretnél végre önmagad lenni, azt tenni amit te akarsz, úgy élni, ahogy neked jó, és a tudatalattid talán így üzen, hogy jó lenne már valamit megváltoztatni, jó lenne, ha felszínre kerülne az igazi természeted.


Sok sikert az önismerethez!

2013. nov. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen ez így valószerűnek hangzik. :) (egyébként nem volt konkrétan rémálom, furcsa volt de nem féltem meg nem fájt) Tényleg eléggé elfojtom a valódi énemet, mindenkinek mást mutatok... köszi a választ. :)
2013. nov. 4. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!