Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom egy másik férfival?

Miért álmodom egy másik férfival?

Figyelt kérdés

A párommal több, mint egy éve vagyunk együtt, és úgy érzem, tökéletesnek mondható a kapcsolat. Nincsenek komoly vitáink, semmi ilyesmi.

Van egy barátja, akit nagyon kedvelek, szimpatikus, jófej.

Legutóbb vele álmodtam, amiben az volt, hogy felhívtam telefonon, valamit kérdezni akartam tőle, de azt mondta, nem ér rá. Nem tudtam, miért nem de aztán valaki (már nem tudom, ki) azt mondta, hogy van barátnője, most vele foglalkozik. (a való életben egyedülálló). Engem meg zavart, sőt, csalódott voltam, ideges, hogy mi az, hogy neki van barátnője.. az álmomban is ugyanaz volt a felállás - együtt vagyok a barátommal. Vajon miért álmodhatom ezt? Ezen kívül kétszer álmodtam azt, hogy megcsaltam vele a párom, és reggel hatalmas bűntudattal ébredtem - szégyelltem magam, amiért ilyet álmodom.


Valakinek van valami tippje, mi lehet ez?


Sosem csalnám meg a jelenlegi párom, és nem is értem, az álmomban miért tettem; illetve miért zavart, hogy az ő barátjának van barátnője.


L/21


2013. jan. 30. 22:09
 1/3 anonim válasza:
érezhetsz valamit iránta sztem mert én is voltam már így
2013. jan. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én az álmokat sokszor veszem célzásoknak... de ha te tudod magadról hogy NEM tennél ilyet akkor ne aggódj! ez nem jelenti azt hogy tudatalattiban őt szeretnéd és nem a párod. az agyról sok dolgot nemtudnak. mit miért hogyan rak össze... a szeretitek egymást a pároddal egy ilyen álom nem fog közétek állni. ne legyen bűntudatod:)
2013. jan. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Valószínű, bejössz neki, persze nem kezdeményez, de ezt megérzik a nők, és tudat alatt a nők szeretik az ilyen kiszolgáltatott helyzeteket, hogy több pasi kényezteti őket egyszerre. Ha visszatérő álom, akkor nyilván izgatja a fantáziádat. Érzelmek ide, érzelmek oda, együtt kell élned azzal, hogy minden nő tudatalatt prosti, egy szexuális állat, ez evolúciós adomány, max. tudatosan nem éled bele magad, de a valóság akkor is ez marad.
2013. jan. 31. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!